عید ایرانسل در نوروز 1402 اعلام شد


این عید شامل بسته دیتا و مکالمه ترکیبی ایرانسل با قیمت تخفیفی و شانس برنده شدن روزانه 14 گیگابایت اینترنت رایگان برای هزار نفر است.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، به مناسبت عید نوروز 1402 تمامی مشترکین دائمی و اعتباری اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران می توانند از هدایا و تخفیف های ویژه ای که به مناسبت گرامیداشت این آیین تدارک دیده شده بهره مند شوند.

بسته تخفیف نوروزی

تمامی مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل، اولین ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت های نسل پنجم در ایران، می توانند بسته ترکیبی شامل دو ساعت مکالمه ایرانسل (داخلی شبکه) و دو گیگابایت دریافت کنند. اینترنت بین المللی تنها با پرداخت 8000 تومان.

این بسته تخفیفی از تاریخ 8 اسفند 1301 لغایت 13 فروردین 1402 بدون محدودیت در تعداد دفعات فعالسازی موجود است و اعتبار آن از زمان فعال سازی 14 روز خواهد بود. فعال سازی این بسته هدیه با شماره گیری کد دستوری *1402 یا مراجعه به قسمت خرید بسته اینترنتی پیشنهادی در ابر اپلیکیشن ایرانسل من امکان پذیر است.

روزانه 14000 گیگ اینترنت هدیه

تمامی مشترکین اینترنت همراه ایرانسل می توانند با مراجعه به قسمت شگفت انگیز تکان ابر اپلیکیشن ایرانسلمان، شانس خود را برای دریافت بسته اینترنت 14 گیگابایتی رایگان از تاریخ 8 اسفند 1300 لغایت 22 فروردین 1302 امتحان کنند. این بسته روزانه در اختیار 1000 مشترک ایرانسل قرار می گیرد و هر مشترک می تواند یک بار در بازه زمانی ذکر شده آن را دریافت کند. مهلت استفاده از این بسته هدیه تا پایان همان روز می باشد.