عملکرد دوربین Galaxy S23 Ultra بهتر از نمونه عکس های لو رفته خواهد بود


چند هفته گذشته پر از اطلاعات و شایعات مختلف در مورد خانواده گلکسی اس 23 بود. برخی از آنها به دوربین منحصر به فرد نسخه اولترا از سری جدید پرچمداران سامسونگ نیز اشاره کردند. حتی نمونه عکس‌های لو رفته نیز قابلیت‌های دوربین را در زمینه‌های مختلف، از جمله پردازش زوم، عکاسی در نور کم و جزئیات کلی نشان داده‌اند. سیستم دوربین گلکسی اس 23 اولترا بسیار خوب به نظر می رسد، اما به احتمال زیاد پس از عرضه این گوشی بهتر خواهد شد.

به گزارش SamMobile، افشاگر معروف Ice Universe اطلاعات جدیدی در مورد دوربین Galaxy S23 Ultra فاش کرده است. بر اساس اطلاعات به دست آمده، به نظر می رسد سامسونگ تا زمان عرضه گلکسی اس 23 اولترا، به روز رسانی ISP (پردازنده سیگنال تصویر) را برای آن منتشر کند. در تئوری، این به روز رسانی عملکرد دوربین را بهبود می بخشد. البته هنوز مشخص نیست این اتفاق دقیقا در کدام قسمت ها می افتد.

اطلاعات فاش شده می تواند به این معنی باشد که نمونه عکس هایی که تاکنون فاش شده اند نشان دهنده کیفیت محصول نهایی نیستند. و اینکه سیستم دوربین گلکسی اس 23 اولترا ممکن است پس از دریافت این به‌روزرسانی مرموز ISP و عرضه به بازار، عملکرد بهتری داشته باشد.

از نظر سخت افزار خام، سامسونگ اکثر سنسورهای دوربین گلکسی اس 23 اولترا را ارتقا داده است. این گوشی پرچمدار به دوربین 200 مگاپیکسلی ISOCELL HP2 با دیافراگم F1.7، لرزشگیر اپتیکال تصویر (OIS) و فناوری فوکوس خودکار Super QPD مجهز خواهد شد. همچنین گفته می شود که 33 درصد الکترون بیشتری در هر پیکسل دارد که به معنای جذب نور بیشتر است. این ظاهراً باید منجر به نویز کمتر، تصاویر روشن تر و رنگ های دقیق تر در شرایط کم نور شود.

نظر شما در مورد خانواده گلکسی اس 23 اولترا چیست؟