عمر باتری Glassy S23 Ultra ممکن است اپل را نگران کند


Galaxy S23 Ultra پرچمدار سامسونگ است. به گفته SamMobile، بنچمارک های اولیه جهشی در عملکرد گرافیکی را نشان می دهند و بنچمارک های جدید نشان می دهند که این گوشی خنک کننده بهتری دارد. ضبط ویدیوی 8K دیگر یک ترفند نیست و در پایان، گفته می‌شود که گلکسی اس 23 اولترا عمر باتری باورنکردنی دارد، همتراز با آیفون 14 پرو مکس.

بسیاری از گزارش ها حاکی از آن است که گلکسی اس 22 اولترا، همانقدر که گوشی فوق العاده ای بود و هنوز هم هست، نمی تواند از نظر عمر باتری با آیفون 14 پرو مکس رقابت کند. به نظر می رسد Galaxy S23 Ultra که در رویداد Unpacked 2023 رونمایی شد، این مشکل را حل کرده است. البته سامسونگ ظرفیت باتری را از 5000 میلی آمپر ساعت افزایش نداده است.

افشای نام ترامال مدیا که ادعا می کند 6 روز از گلکسی اس 23 اولترا استفاده کرده است، می گوید که عمر باتری در استفاده واقعی با آیفون 14 پرو مکس برابری می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد این دو گوشی پرچمدار سامسونگ و اپل از نظر زمان استفاده نتایج مشابهی را نشان می دهند.

انتظار می رود تمام گوشی های سری گلکسی اس 23 عمر باتری عالی داشته باشند

با ظرفیت باتری مشابه پرچمدار 2022، Galaxy S22 Ultra ممکن است از طریق بهینه سازی و تراشه اورکلاک شده Snapdragon 8 Gen 2 به استقلال بهتری دست یافته باشد که در نهایت عملکرد بهتری نسبت به تراشه استاندارد نشان می دهد.

خبر خوب این است که کل سری گلکسی اس 23 از همان تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 استفاده می کند و علاوه بر این، دیگر در بازارهای مختلف بین اگزینوس و کوالکام تقسیم بندی وجود ندارد. این می تواند به این معنی باشد که مدل های پایه گلکسی اس 23 و گلکسی اس 23 پلاس نیز می توانند عمر باتری بسیار بیشتری نسبت به همتایان 2022 خود داشته باشند، به خصوص که باتری های بزرگتر (200 میلی آمپر ساعت) نسبت به گلکسی اس 22 دارند. و S22 plus دارند.