عضویت رایتل در اتاق بازرگانی ایران


به گزارش روابط عمومی رایتل، جشن 200+ اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران با عضویت رایتل و با حضور داوود ادیب رئیس اتحادیه صنعت مخابرات، فرامرز روزگار دبیر و نایب رئیس هیئت مدیره مخابرات ایران سندیکای صنعت، حامد منکرسی، معاون سیاستگذاری و اعتباربخشی سازمان فناوری اطلاعات. علی زندوکیلی مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری وزارت کار، محمدصادق کریمی مهرآبادی عضو هیئت مدیره رایتل و تعدادی از مدیران اتحادیه‌های صنفی و شرکت‌های بخش خصوصی برگزار شد. دوشنبه 24 اسفند ماه سال جاری در محل اتاق بازرگانی ایران.

داوود ادیب، رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران در این مراسم درباره رتبه A این اتحادیه در بین سازمان‌های اتاق ایران برای دومین سال متوالی گفت: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در آخرین ارزیابی انجام شده برای رتبه‌بندی تشکل های اقتصادی عضو این سازمان اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران را برای دومین سال متوالی دارای رتبه A شناخته است.

در این ارزیابی که بر اساس شاخص های مرتبط با سازمان های کارفرمایی و به منظور سنجش عملکرد آنها در ایفای نقش میانجی بین دولت و بخش خصوصی، ثبات سازمانی و تداوم عملکرد متوازن انجام شد، ماموریت های سازمان های عضو اتاق بازرگانی در حوزه های حکمرانی، عضویت، ارائه خدمات، مقررات و تاثیر بر سیاست ها مورد بررسی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: بر اساس بررسی های اتاق بازرگانی ایران، اتحادیه در مولفه های حاکمیتی، تاثیرگذاری بر سیاست ها، تعامل با اتاق و مقررات عملکرد بسیار خوبی دارد و در مولفه خدمات نیز از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است. در کارنامه و ارزیابی های مربوط به آن.

اعلام آمادگی شرکت رایتل برای صادرات در زمینه نرم افزار و خدمات

محمدصادق کریمی مهرآبادی، عضو هیئت مدیره شرکت خدمات ارتباطی رایتل گفت: در مذاکرات اخیر با روسیه، زیمبابوه و سایر کشورها آمادگی خود را برای صادرات در حوزه نرم افزار و خدمات اعلام کردیم و امیدواریم بتوانیم با تحقیق و توسعه به سمت صادرات حرکت کنیم.

وی بیان کرد: اپراتورها در دنیا معمولا کاربران و واردکنندگان خدمات فنی- مهندسی هستند و به دلیل استفاده از تامین کنندگان و فروشندگان، نیازهای خود را از این طریق تامین می کنند. به دلیل تحریم ها علیه کشورمان مجبور شدیم با کمک شرکت های دانش بنیان نیازهای خود را بازنویسی کنیم.

کریمی تاکید کرد: در زمینه شارژ آنلاین یکی از مهم ترین سیستم های خود را به صورت کاملا بومی ایجاد کردیم و دانش بسیار خوبی در زمینه خدمات تعمیر و نگهداری در زمینه رادیو، رم و … داریم، این دانش و مهارتی که اتفاق افتاد. در داخل کشور توسط شرکت رایتل قابلیت صادرات دارد.

در پایان این مراسم از شرکت خدمات ارتباطی رایتل به عنوان دویستمین عضو اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران استقبال شد.