ظهور افتخار برای حضور قوی تر در اروپا؛ هشداری برای غول های صنعت گوشی های هوشمند


آنر اخیراً در کنگره جهانی موبایل 2023 در بارسلون از محصولات جدیدی مانند گوشی پرچمدار رونمایی کرد Magic5 و Magic5 Pro را معرفی کرد. جورج ژائومدیرعامل این شرکت چینی اکنون به فکر رشد فعالیت های شرکت خود در اروپا است و سال 2023 را بهترین سال این برند در منطقه توصیف کرده است. Honor قصد دارد تا سه ماهه آینده دستگاه های جدید خود را در سراسر جهان عرضه کند.

نوشته شده توسط Gizmochina، Honor Magic5 Pro و Magic Vs تا سه سال به روز رسانی اندروید و پنج سال وصله های امنیتی دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، Magic Vs به عنوان یکی از سبک ترین گوشی های تاشو می تواند رقیبی جدی برای آن باشد Samsung Galaxy Fold 4. انتظار می رود با کاهش وزن و بهبود عمر باتری گوشی های تاشو، فروش این محصولات افزایش یابد. البته از نظر ژائو، دستگاه های تاشو جایگزین تلفن های معمولی نمی شوند. مدیرعامل آنر معتقد است که این دو نوع گوشی در آینده به صورت همزمان در بازار حضور خواهند داشت.

آنر برنامه های زیادی برای حضور قدرتمندتر در بازار اروپا دارد و این منطقه را خانه دوم خود معرفی می کند. ژائو داشتن مجموعه ای قوی از دستگاه ها کلید رشد Honor در اروپا است و حتی قصد دارد فروشگاه های فیزیکی جدیدی در این منطقه افتتاح کند.