ظاهرا گلکسی اس 23 اولترا در اتصال به وای فای مشکل دارد


گوشی های سامسونگ کیفیت ساخت بالایی دارند اما گاهی اوقات باگ های نرم افزاری گریبانگیر کاربران این دستگاه ها می شود. همانطور که دارندگان گلکسی اس 23 اولترا می گویند، این تلفن با وجود داشتن اتصال Wi-Fi، گاهی اوقات به اینترنت متصل نمی شود. در برخی موارد گوشی به اینترنت متصل می شود اما پس از مدتی اتصال قطع می شود.

یکی از کاربران فروم Reddit که خود را به عنوان یک متخصص فناوری اطلاعات معرفی می کند، می گوید که از زمان خرید گلکسی اس 23 اولترا، هر روز این مشکل را مشاهده کرده است. این کاربر می گوید همسرش هم گلکسی اس 23 اولترا دارد اما آن گوشی با مشکلی مواجه نیست. پس از استفاده از روتر Wi-Fi 5، مشکل حل شد.

برخی دیگر از کاربران می گویند که آنها نیز با غیرفعال کردن پروتکل رمزگذاری Wi-Fi 6 و WPA3 یا تنظیم مجدد کارخانه، مشکل را برطرف کردند. یکی از کاربران می گوید که غیرفعال کردن آدرس تصادفی MAC و استفاده از آدرس پیش فرض می تواند مشکل را حل کند.

سامسونگ می گوید از مشکل گلکسی اس 23 اولترا آگاه است و در حال کار بر روی به روز رسانی جدید است. در حال حاضر مشخص نیست که چند نفر با مشکل وای فای Ultra Galaxy S23 مواجه شده اند.