ظاهرا استابلایزر دوربین گلکسی اس 23 اولترا دارای یک باگ نرم افزاری است


گلکسی اس 23 اولترا، پرچمدار جدید سامسونگ، اولین گوشی این شرکت با دوربین 200 مگاپیکسلی است که به لطف پردازنده پیشرفته اسنپدراگون 8 نسل 2، از هر گوشی اندرویدی دیگری قدرتمندتر است.

واکنش منتقدان و کاربران به گلکسی اس 23 اولترا بسیار مثبت بوده است، با این حال به نظر می رسد سیستم تثبیت کننده دوربین مشکل عجیبی داشته باشد. Zoomit قبلاً در بررسی ویدیویی Galaxy S23 Ultra به این موضوع اشاره کرد.

کارشناسان می گویند که سامسونگ به خوبی روی الگوریتم های نرم افزاری دوربین کار کرده است تا تجربه تصویربرداری بهتری را ارائه دهد. به گفته سامسونگ، تثبیت‌کننده اپتیکال تصویر (OIS) گلکسی اس 23 اولترا نسبت به گلکسی اس 22 اولترا پیشرفت قابل توجهی داشته است به طوری که ویدیوهایی که ضبط می‌کنید واضح‌تر و روان‌تر هستند، اما به نظر می‌رسد که OIS گلکسی اس 23 اولترا دارای اشکالی است که مانع از آن می‌شود. به درستی کارمیکنه.

باگ نرم افزار OIS در حین ضبط عکس نیز بر نتیجه نهایی تأثیر می گذارد، با این حال، اثرات آن در حالت پرتره کمتر قابل مشاهده است. به نظر می رسد که تنظیم مجدد تنظیمات دوربین مشکل را برطرف می کند. ما در تیرازیس فایل برای رفع مشکل گوشی را ریستارت کرده ایم. به نظر می رسد مشکل لرزش دوربین گلکسی اس 23 اولترا هنگام عکس گرفتن در محیط های کم نور بیشتر به چشم می خورد.

Gizmochina می نویسد که برخی از کاربران متوجه شده اند که دمای Galaxy S23 Ultra هنگام استفاده از دوربین بیش از حد افزایش می یابد. این مشکل به طور گسترده گزارش نشده است.

سامسونگ هنوز به مشکل تثبیت لرزش گلکسی اس 23 اولترا پاسخی نداده است. این شرکت پشتیبانی نرم افزاری عالی ارائه می دهد و احتمالاً در آینده نزدیک شاهد به روز رسانی پرچمدار جدیدی خواهیم بود.