طراح پلی استیشن 6 مشخص شد یک محصول جدید در راه است


طبق گفته سونی، پلی استیشن 5 پرو یا اسلیم احتمالاً در آوریل 2023 عرضه خواهد شد. در مقایسه با پلی استیشن 5 فعلی، این محصول از تراشه قدرتمندتر و سیستم خنک کننده جدیدتری استفاده خواهد کرد.

در برخی گزارش ها گفته شده که این کنسول بازی از سیستم خنک کننده مایع برای جلب توجه خریداران استفاده خواهد کرد. قابلیتی که بیشتر در رایانه های شخصی گیمینگ دیده ایم.

بنابراین می توان نتیجه گرفت که کنسول بعدی سونی به پردازنده ارتقا یافته AMD مجهز خواهد شد و استفاده از خنک کننده مایع می تواند تغییراتی را در طراحی آن ایجاد کند.

با توجه به سابقه سونی در عرضه پلی استیشن 4 پرو، این شرکت باید بسیار مراقب نسخه پلی استیشن 5 پرو باشد تا از هرگونه اشتباه جلوگیری شود.

تام هندرسون می گوید که تمام گزارش های مربوط به پلی استیشن 5 پرو یا اسلیم صحت ندارد. او مدعی است که جدیدترین مدل این کنسول به عنوان نسل دوم PS5 عرضه خواهد شد.

هندرسون اعتقاد بر این است که سونی برای کاهش هزینه های تولید، تمرکز زیادی روی نسخه های جدید پلی استیشن 5 نخواهد داشت. وی پیش از این گفته بود که نسخه جدید کنسول مذکور در اواسط سال 2023 با ارتقای قابل توجهی روبرو خواهد شد و احتمالا تا شهریور ماه به بازار عرضه خواهد شد.