صفر تا صد ارزهای دیجیتال رایگان آکادمی دکتر صادقی نیا


آموزش سرمایه گذاری ارز دیجیتال

اولین قدم از صفر تا صد ارز دیجیتال این است که بدانید آموزش ارز دیجیتال شامل چه مراحلی می شود.

  • تحلیل بنیادی ارز دیجیتال
  • تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال
  • مدیریت سرمایه
  • روانشناسی تجارت

از این اصطلاحات تعجب نکنید و با من همراه باشید، تمام این اصطلاحات را در یک پاراگراف کوتاه توضیح خواهم داد.

(به یاد داشته باشید که همه این صحبت ها یک رشته است!)

مرحله اول: تحلیل بنیادی ارز دیجیتال

اساسی چیست؟ منظور از کلمه “بنیاد” “بنیاد” یا “بنیاد” است که به زبان فارسی روان است، به آن “پیدایش” یا “شروع” می گویند و … با این معانی می توان فهمید که تحلیل بنیادی کلی چیست. ارز دیجیتال؟ شما می خواهید یک سری ارز دیجیتال معامله کنید، اما نمی دانید که آیا این ارز برای معامله مناسب است یا خیر؟

خوب با کمی مطالعه در مورد منشا این ارز و اینکه چه کسانی روی این ارز سرمایه گذاری کرده اند و یا اینکه منشاء این ارز به چه منظوری بوده است، می توانید متوجه شوید که آیا این ارز برای معامله قابل اعتماد است یا خیر!!!! این!

مرحله دوم: تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

آموزش آنالیز ارز دیجیتال یا تحلیل تکنیکال یکی از مهم ترین مراحل ارز دیجیتال است، اکنون ارزهایی را برای معامله پیدا کرده اید و به آنها اطمینان دارید! اکنون باید بدانید که از کجا و از کدام صرافی ها می توانید این ارزها را تهیه کنید. و چه زمانی آن را بخریم و چه زمانی آن را بفروشیم و چگونه بدانیم چه زمانی بخریم و چه زمانی بفروشیم.

تمام این اطلاعات را می توان از سایتی به نام TradingView پیدا کرد. البته این سایت نیاز به آموزش دارد که من در سایت خود قرار داده ام.

مرحله سوم: مدیریت سرمایه

مدیریت سرمایه در ارز دیجیتال شما کل سرمایه شما چقدر است، چقدر می توانید زمین بخرید، چقدر زمین دارید، چقدر طلا دارید و با توجه به دارایی های خود، چه مقدار از آن را می توانید در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید. !

شاید یک پاراگراف کوچک و کمی توضیح باشد، اما بسیاری از افراد به دلیل عدم درک صحیح این اطلاعات، ورشکست شده اند یا ضررهای زیادی را از دست داده اند.

مرحله چهارم: روانشناسی تجارت

آیا واقعا روانشناسی تجارت برای آموزش ارز دیجیتال ضروری است؟ چرا باید روانشناسی در ارز دیجیتال وجود داشته باشد؟!

مثلا تصور کنید با یکی از دوستانتان، همسرتان یا اعضای خانواده تان درگیر شده اید و وضعیت روحی خوبی ندارید و با این شرایط شروع به معامله می کنید به این بهانه که اگر معامله کنم، اعصابم راحت میشه!!!

نه دوست عزیز! مغز اینطوری کار نمی کند و تاثیر بسیار بدی روی اتفاقات اطراف شما می گذارد. به طور کلی باید بدانید چه زمان هایی واقعا برای معامله مناسب نیستند و یک چیز دیگر ….

حالا فرض کنید که با این اعصاب خطی معامله می کنید، کمی ضرر می کنید! حالا باید چیکار کنی… باید دوباره معامله کنی؟ اگر خیلی ضرر می کنید، چگونه می توانید این ضرر را بپذیرید؟

روانشناسی تجارت همه چیز در مورد این چیزها است و شما باید دانه به دانه این موارد را بدانید و از آنها درس بگیرید. (این موارد در سایت به طور کامل توضیح داده شده است.)