صرافی ارز دیجیتال والکس; اولین صرافی عرضه کننده ربات معامله گر در ایران


این ربات استراتژی نوسان بازار را به خوبی اجرا می کند. با تعیین پارامترهای مورد نیاز ربات، کاربر به او دستور می دهد تا با قیمت پایین تراکنش خرید انجام دهد و در بازه زمانی مشخص و تعداد دفعات مشخصی با قیمت بالا بفروشد.

شبکه ربات بی نهایت

این ربات برای بازارهای گاو نر طراحی شده است. زمانی که روند قیمت یک ارز صعودی باشد، با کمک این ابزار کاربر می تواند از نوسانات کوچک و کوتاه مدت بازار استفاده کرده و سود بیشتری به دست آورد.

ربات متعادل کننده هوشمند

این ربات به جای تجارت فعال، به طور خاص بر روی ساخت و نگهداری پورتفولیوهای کاربران متمرکز است. کاربران از چنین ربات هایی برای خودکارسازی فرآیندهای معمول و خسته کننده استفاده می کنند. به عنوان مثال، تصور کنید که ربات اتوماسیون دارای یک سبد شاخص است که باید سبدی از 20 سکه برتر بر اساس ارزش بازار را تشکیل دهد. هنگامی که قیمت ارز دیجیتال نوسان می کند، ربات به طور خودکار با فروش دارایی های دارای عملکرد ضعیف، سبد سرمایه گذار را مجدداً متعادل می کند.

ربات اپلیکیشن و معامله گر والکس؛ همیشه یک ترکیب برنده!

اپلیکیشن Valx یکی از محبوب ترین اپلیکیشن ها در حوزه ارزهای دیجیتال در حال حاضر در حال سرویس دهی به چندین هزار کاربر است. این اپلیکیشن قدرتمند به کاربران کمک می کند تا در سریع ترین زمان ممکن فعالیت های خود را در بازار ارزهای دیجیتال مدیریت کنند.

ربات معامله گر والکس مانند سایر خدمات این صرافی در این اپلیکیشن در دسترس کاربران قرار دارد. کاربرانی که اپلیکیشن Valx را دارند می توانند خیلی سریع و با امنیت کامل ربات های معاملاتی خود را مدیریت کنند. پویایی و سرعت این اپلیکیشن به کاربران کمک می کند تا کمترین اتلاف وقت را در حین انجام فعالیت های خود تجربه کنند.