شهرهای ایران که بیشترین پروازهای داخلی را دارند علی بابا هستند


انواع هواپیماهای مسافربری

فرست کلاس (F یا فرست کلاس): گران ترین صندلی هواپیمای ما و همچنین با کیفیت ترین صندلی فرست کلاس است که به صورت یک نفره مبله و اتاقی در اختیار مسافران قرار می گیرد. فرست کلاس امکانات رفاهی را با سرعت بسیار بالا در اختیار مسافران قرار می دهد که شامل سرویس های بهداشتی مجزا، تلویزیون اختصاصی، صندلی های راحت تر است که بسته به امکانات هواپیما اتوماتیک بوده و قابلیت تنظیم ارتفاع، زیرپایی، گردن و کمر را دارد.

پرواز فرست کلاس نسبت به سایر پروازها خدمات متنوع و پیشرفته تری دارد. معمولا در این کلاس پروازی تنوع غذایی که سرو می شود بیشتر است و مسافر حق انتخاب بیشتر دارد.

علاوه بر نکاتی که در مورد پرواز فرست کلاس ذکر شد، جالب است بدانید که مسافران فرست کلاس جدا از سایر مسافران سوار هواپیما می شوند.

معمولاً بلیت های درجه یک توسط افراد ثروتمند و مرفه و برای افرادی که از مقامات بلندپایه سیاسی کشور هستند تهیه می شود.

کلاس بیزینس (C یا Business class): این کلاس پروازی دارای امکانات و امکانات رفاهی بعد از فرست کلاس است و معمولاً در دو ردیف مجزا از سایر مسافران هواپیما قرار می گیرد. خدمات و امکانات بیزینس کلاس از جمله سرویس غذا، صندلی، خدمات ارائه شده توسط مهمانداران از سطح بالایی برخوردار است.

کلاس اکونومی (Y یا Economy class): این کلاس پروازی پس از کلاس فرست دارای امکانات و امکانات رفاهی است و معمولاً در دو ردیف مجزا از سایر مسافران هواپیما قرار می گیرد. خدمات و امکانات بیزینس کلاس از جمله سرویس غذا، صندلی، خدمات ارائه شده توسط مهمانداران از سطح بالایی برخوردار است.

کلاس اکونومی از سطح خدمات و امکانات پایین تری نسبت به کلاس بیزینس و فرست کلاس برخوردار است. قیمت بلیط این کلاس نسبت به سایر کلاس های ذکر شده کمتر بوده و در ایران بسیار پرطرفدار است.

علی بابا امکان خرید بلیط هواپیما را فراهم کرده است تا بتوانید در کمترین زمان ممکن از تمامی ایرلاین هایی که می خواهید مسافر آنها باشید بلیط تهیه کنید.