شناسه سه مک جدید در آستانه رویداد WWDC 2023 اپل مشاهده شد


شناسه سه مدل مک جدید در آخرین نسخه فایل پیکربندی Find My دیده شده است تا امکان رونمایی از آنها در کنفرانس 15 ژوئن اپل تقویت شود. اپل قبلاً تأیید کرده است که کنفرانس توسعه دهندگان جهانی (WWDC) خود را در تاریخ مذکور برگزار خواهد کرد.

Macrumors می گوید Mac14,8 و Mac14,13 و Mac14,14 شناسه های جدید هستند. به احتمال زیاد، هر سه اینها سیستم های دسکتاپ هستند و کاربر نیازی به مکان یابی آنها از طریق سرویس Find My ندارد.

در حال حاضر مشخص نیست که با شناسه های ذکر شده به کدام مدل از رایانه های اپل اشاره می شود. اپل قبلا از شناسه هایی مانند MacBookAir 10,1 استفاده می کرد، اما امروزه از شناسه های مبهم تری استفاده می کند.

مدت ها بود که منتظر رونمایی از مک پرو جدید بودیم ما پردازنده سیلیکون اپل هستیم. در حالی که شناسه های جدید ممکن است به Mac Pro اشاره کنند، مارک آلمانی اعتقاد بر این است که Mac Pro 2023 در کنفرانس WWDC حضور نخواهد داشت.

گارمن می گوید که سابقه بسیار خوبی در افشای اطلاعات دقیق از اپل دارد مک استودیو تا زمانی که تراشه های سری M3 منتشر نشود، به روز نمی شود. بعید است اپل این تراشه ها را در WWDC معرفی کند. سیب چند ماه پیش کامپیوتر مک مینی را آپدیت کرد، در این راستا انتظار داریم WWDC مراسم رونمایی از نسل جدید باشد. آی مک باشد

سه شناسه مختلف لزوماً به سه محصول اشاره نمی کنند. ما قبلاً این مدل های مختلف را دیده ایم مک مینی ها با پردازنده های مختلف شناسه های متفاوتی داشتند. به این ترتیب، هر سه شناسه دیده شده در Find My ممکن است تنها به یک محصول اشاره داشته باشند.