شبکه ارتباطی ایده آل در رویای تبدیل تهران به شهر هوشمند


در این مراسم آقای مهندس بهرامی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اذعان داشت: بوی بهبود وضعیت دنیا را حس می کنم! این همایش فرصت مغتنمی است برای بحث و هم افزایی تخصصی و همه جانبه موضوعات مرتبط با حوزه تخصصی مهندسی ترافیک، فرصت ارتباط نخبگان و کارشناسان و صاحب نظران با یکدیگر و مسئولان حوزه حمل و نقل و ترافیک باید مستمر باشد. و تبدیل به یک فرآیند پایدار شود. در حوزه های تخصصی افراد ماهر و باسواد وجود دارد. اما مشکلات کشور در بسیاری از زمینه ها همچنان پابرجاست.وی افزود: عدم ارتباط حوزه و حوزه اجرایی با حوزه های تخصصی به یک تصمیم جدی تبدیل شده که زندگی روزمره مردم را با مشکل مواجه کرده است و باید برای رفع آن تدابیری اندیشید. و این تنها در سایه همکاری جمعی در بخش خصوصی و دولتی قابل انجام است. نخواهد بود.”

در همین راستا و با توجه به اهمیت هوای پاک، کاهش آلودگی، ساده سازی ترافیک شهری و توجه به برخورداری از شهر انسان محور، شرکت علمی-بنیان تبلیغات محیطی آرمانی به عنوان یکی از حامیان اصلی این مراسم رونمایی کرد. محصولات و در دو روز برگزاری همایش ضمن برپایی غرفه و ارائه مقاله تخصصی در مورد یکی از محصولات هوشمند خود میزبان اساتید دانشگاهی، دانشجویان، صاحبان مشاغل و مدیران عالی رتبه شهری و کشوری بود.

در بازدید جناب آقای جلال بهرامی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از غرفه آرمانی، آقای صیح الدین بهرامی مدیرعامل هلدینگ تبلیغاتی مت توضیحاتی را در خصوص دو محصول این شرکت به نام “آگرومپ و تال به او تقدیم کردند.

با «آگرامپ» و «تال» به سمت شهر هوشمند پیش می رویم

سیستم مدیریت و نظارت هوشمند بیلبوردها و رسانه های محیطی یا AGRAMP به عنوان یک پلتفرم تبلیغات محیطی هوشمند برای صاحبان مشاغل و برندها طراحی شده است که می توان از آن برای برنامه ریزی رسانه ای برای تبلیغات خود استفاده کرد.

همچنین «تال» اپلیکیشنی است که با نصب آن بر روی تلفن های همراه هوشمند امکان استفاده از اسکوتر برقی را برای همه شهروندان فراهم می کند و افراد می توانند با ثبت نام و شارژ حساب کاربری خود در این اپلیکیشن در اقصی نقاط شهر تردد کنند. استفاده از اسکوتر محدودیت سنی و جنسیتی ندارد و صرف داشتن گوشی هوشمند کافی خواهد بود.