شایعه رونمایی از تبلت اندرویدی OnePlus بار دیگر قوت گرفت


حقیقت این است که شایعات زیادی در مورد رونمایی از تبلت OnePlus Pad شنیده ایم. این نام از سال 2021 به ثبت رسیده و حتی افشاگران تاریخ رونمایی آن را سال 2022 ذکر کرده اند. اما هرگز این اتفاق نیفتاد. پس چه اتفاقی برای تبلت OnePlus Pad افتاد؟

به لطف گزارش جدیدی که توسط وب سایت MySmartPrice منتشر شده است، به نظر می رسد بازار شایعات دوباره داغ شده است. یک منبع ناشناس اعلام کرد که ظاهرا تبلت اندرویدی OnePlus وارد مرحله آزمایشی در هند شده است و حتی ممکن است در سال 2023 شاهد رونمایی از آن باشیم.

این تبلت با نام رمز «آریس» شناخته می شود و ظاهراً در کنار گوشی میان رده این شرکت یعنی OnePlus 11R که انتظار می رود در تابستان رونمایی شود، عرضه خواهد شد.

این منبع همچنین به پایین بودن قیمت تبلت اندرویدی OnePlus اشاره کرده است. این گزارش همچنین تایید می‌کند که تب OnePlus شباهت زیادی به تبلت فعلی Oppo خواهد داشت.

با توجه به اینکه OnePlus اساساً متعلق به Oppo است، تعجب آور نیست. با این حال، هنوز هیچ نشانه روشنی از شباهت تبلت Oppo وجود ندارد. شاید Oppo Pad Air شبیه به تبلت آینده OnePlus باشد.

پد ایر مجهز به اسنپدراگون 680 کوالکام است، صفحه نمایش 10.36 اینچی IPS LCD دارد و باتری 7100 میلی آمپر ساعتی آن با سرعت 18 وات شارژ می شود. این تبلت به بازارهای غربی نرفته است. بنابراین شاید تغییر نام وان پلاس به خروج این تبلت از بازار هند کمک کند.

البته این هنوز یک شایعه است و اگر قرار باشد وان پلاس پد واقعا در تابستان رونمایی شود، بدون شک اطلاعات دقیق تری به مرور زمان در دسترس خواهد بود.