شارژر 260 واتی اینفینیکس گوشی هوشمند را تنها در 7.5 دقیقه شارژ می کند


اینفینیکس جزئیات بیشتری در مورد شارژر 260 واتی آینده خود منتشر کرده است. به لطف پروتکل اختصاصی شارژ سریع All-in-One و کابل شارژ 13 آمپری نوآورانه، این شرکت می تواند محدودیت 240 واتی اعمال شده بر کابل های USB بر اساس استاندارد Power Delivery 3.1 را بشکند تا به ظرفیت 260 وات برسد. به عنوان مثال باتری 4400 میلی آمپری یک گوشی هوشمند تنها در یک دقیقه با این شارژر از صفر به 25 درصد می رسد در حالی که شارژ کامل آن تنها 7 دقیقه و 30 ثانیه طول می کشد. این شارژر همچنین پایه بی سیم 110 واتی را در اختیار کاربران قرار می دهد که باتری گوشی هوشمند را در 16 دقیقه به طور کامل شارژ می کند.

طبق گفته NotebookCheck، مکانیسم‌های حفاظتی اضافی همراه با شارژر Infinix گنجانده شده است تا به باتری‌های گوشی‌های هوشمند اجازه می‌دهد تا راندمان ذخیره انرژی را برای مدت زمان طولانی‌تری حفظ کنند.

اینفینیکس ادعا کرده است که باتری های گوشی های هوشمند می توانند به راحتی 90 درصد ظرفیت خود را پس از 1000 چرخه شارژ حفظ کنند. این شرکت 140 مکانیسم حفاظتی و 20 سنسور دما را در شارژر 260 واتی خود تعبیه کرده است و علاوه بر آن می توان از پایه بی سیم آن به صورت افقی و عمودی استفاده کرد. همچنین این محصول دارای فن خنک کننده برای کاهش دمای قسمت های داخلی آن می باشد.

انتظار می رود شارژر جدید 260 واتی اینفینیکس در نیمه دوم سال 2023 همراه با نسل بعدی گوشی هوشمند پرچمدار این شرکت عرضه شود.