سیستم VIP چگونه هزینه ها را کاهش می دهد؟


سیستم VoIP یک سیستم قابل اعتماد است زیرا از کابل فیبر نوری و پهنای باند قابل اعتمادتر نسبت به تلفن های سنتی که داده های اینترنتی را حمل می کنند استفاده می کند. سیم های مسی برای خطوط ثابت کارایی کمتری نسبت به کابل های فیبر نوری دارند که منجر به قطع تماس یا نویز بیشتر در خطوط می شود.

هنگامی که شما یک سیستم تلفن VoIP خریداری می کنید، دارای ویژگی های بسیاری است. لازم به ذکر است که بسیاری از این مزایا نتیجه فناوری SIP هستند، اما به عنوان بخشی از سیستم Vape شما بسته بندی می شوند. برای هر کاری که انجام می دهد، سیستم های VoIP معمولاً ارزان تر از تلفن ثابت برای همان تعداد شماره تلفن خواهند بود.

معایب سیستم VIP

VoIP مزایای زیادی دارد، اما معایبی نیز وجود دارد که باید قبل از تغییر به تلفن های سنتی در نظر گرفته شود. یکی از معایب اصلی سیستم های تلفن VoIP این است که کیفیت تماس ها کاملاً با کیفیت اتصال به اینترنت مرتبط است و هر چه اتصال بهتر باشد وضوح تماس ها نیز بهتر می شود. در هر صورت اگر به هر دلیلی اینترنت شما نیز قطع شود، گوشی های شما نیز قطع خواهد شد. اتصال به اینترنت با سرعت کمتر نیز ممکن است منجر به مشکلات تماس با قطع یا لرزش در خط شود.

امنیت سیستم VIP

یکی دیگر از مشکلات سیستم VIP این است که همیشه یک اتصال امن نخواهید داشت. این در واقع به این معنی است که با گوش دادن به دیگران به راحتی می توان به تماس ها دسترسی داشت. مهم است که توجه داشته باشید که با شرکتی که با آن قرارداد دارید برای خدمات VoIP بررسی کنید تا ببینید آیا آنها از رمزگذاری سطح بالا برای محافظت از سازمان و داده های شرکت شما استفاده می کنند یا خیر.

VIP در مواقع اضطراری

آخرین ضعف سیستم VoIP استفاده از VoIP در مواقع اضطراری است. شماره هایی که با آنها ارتباط برقرار می کنید همیشه محلی نیستند. در مواقع اضطراری، پاسخ دهندگان ابتدا به شماره تماس نگاه می کنند و زمان بیشتری را برای یافتن مکان تماس گیرنده صرف می کنند.

سیستم VIP چگونه کار می کند؟

VoIP برای کار کردن نیاز به اتصال اینترنت دارد و برای انتقال داده ها به سخت افزار خاصی نیاز دارید. سخت افزار شامل یک کامپیوتر شخصی و مودم کابلی است. اگر از طریق تلفن تماس می گیرید، به یک آداپتور تلفن یا یک تلفن آماده VoIP نیاز دارید. آداپتور سیگنال های آنالوگ را به سیگنال های دیجیتال تبدیل می کند که امکان انتقال آنها را از طریق اینترنت فراهم می کند.

در طول تماس، داده ها دوباره به سیگنال های آنالوگ تبدیل می شوند تا طرف مقابل بتواند آنچه گفته می شود را بفهمد و دریافت کند.

انواع خدمات سیستم VIP

اکثر صاحبان مشاغل فکر می کنند که همه سیستم های vape یکسان کار می کنند. در انواع خدمات VoIP که می توانید دریافت کنید تفاوت هایی وجود دارد، به همین دلیل است که در زیر آنها را برای شما معرفی کرده ایم تا با آنها آشنا شوید.

میزبانی سیستم VIP

میزبانی سیستم VIP

یک سرویس VoIP میزبانی شده با راه حل VoIP داخلی متفاوت است. هنگامی که همه چیز در جای خود قرار گرفت، همه چیز از تجهیزات گرفته تا اتصال توسط شرکتی که سیستم را مستقر می کند نصب و نگهداری می شود. پس از میزبانی، سیستم VIP با کمک ارائه دهنده سیستم حفظ می شود. کسب و کار استقرار یک سیستم تلفن VoIP در واقع فقط به ارائه یک تلفن و اتصال به اینترنت نیاز دارد. سایر هزینه های سخت افزاری گران قیمت به عهده ارائه دهنده خواهد بود.

سیستم ویپ مبتنی بر ابر

سیستم‌های تلفن VoIP مبتنی بر ابر از اینترنت برای برقراری تماس و میزبانی همه چیز در شبکه سرور ارائه‌دهنده استفاده می‌کنند، و زمانی که یک کسب‌وکار یا سازمان این نوع سیستم تلفنی را انتخاب می‌کند، نیازی به مدیریت سخت‌افزار ندارد. آهسته آنها به سادگی تلفن های مختلف را متصل می کنند و شماره گیری می کنند.

UCaaS

ارتباطات یکپارچه به عنوان یک سرویس (UCaaS) یک فناوری ارتباطی مبتنی بر ابر است که بر شش عملکرد کلیدی ارتباطی متکی است. شش عملکرد ارتباطی عبارتند از:

  • ظرفیت تلفن
  • کنفرانس صوتی
  • ویدئو کنفرانس و وب
  • تحرک
  • پیام رسانی یکپارچه
  • پیام رسانی فوری

VIP یک راه حل مدرن در ارتباطات است

VIP یک راه حل مدرن در ارتباطات است

به طور کلی استفاده از تلفن های VIP به روشی جدید برای برقراری تماس اشاره دارد و به همین دلیل گوشی های VIP در برترین فناوری های روز دنیا قرار می گیرند. گوشی های ویپ امکانات بسیار خوبی را در اختیار کاربران خود قرار می دهند به همین دلیل خرید آن ها را از سایت نت وان توصیه می کنیم.

/ پایان گزارش

این مقاله تنها جنبه تبلیغاتی دارد و تیرازیس فایل هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با آن نمی پذیرد.