سونی پلی استیشن 6 احتمالا پس از سال 2027 عرضه خواهد شد


سونی در آخرین اظهارات خود در مورد معامله بین اکتیویژن بلیزارد و مایکروسافت توضیحاتی در مورد پلی استیشن 6 نیز ارائه کرده است. در حالی که این شرکت تاریخ دقیقی را برای رونمایی از نسل بعدی کنسول بازی خود مشخص نکرده است، اما به بازه زمانی مشخصی اشاره کرده است. معرفی این محصول

سونی در بیانیه اخیر خود فاش کرد که مایکروسافت به این شرکت اطلاع داده است که Call of Duty تا سال 2027 برای پلی استیشن عرضه خواهد شد. به گفته این شرکت ژاپنی، پیشنهاد غول فناوری مستقر در ردموند نشان می دهد که پس از مدت مذکور، دارندگان پلی استیشن نخواهند داشت. امکان دسترسی به نسخه های جدید بازی مذکور.

مقاله مرتبط:

به گزارش GamingBolt، سونی در بخشی از بیانیه خود اعلام کرد که معرفی نسل بعدی کنسول پلی استیشن همزمان با توقف دسترسی این پلتفرم به Call of Duty و دیگر عناوین محبوب اکتیویژن انجام می شود و به همین منظور دلیل، ممکن است برخی افراد در آن زمان نسبت به خرید محصول مذکور شک داشته باشند. بودن

با این اوصاف، احتمالاً پلی استیشن 6 پس از سال 2027 عرضه خواهد شد، یعنی چرخه فروش پلی استیشن 5 سونی مانند پلی استیشن 4 و پلی استیشن 3 این شرکت، 7 تا 8 سال پس از معرفی ادامه خواهد داشت. این در حالی است که چرخه معرفی مدل های قدیمی کنسول های بازی معمولا تنها تا پنج سال به طول انجامید.

سایر جزئیات ارائه شده در بیانیه اخیر سونی نشان می دهد که اشتراک های جدید پلی استیشن پلاس بسیار عقب تر از Xbox GamePass هستند و مایکروسافت می خواهد سونی را به شرکتی شبیه به نینتندو تبدیل کند. این غول فناوری ژاپنی ادعا می کند که خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت باعث افزایش هزینه ها برای توسعه دهندگان بازی و گیمرها خواهد شد.