سونی احتمالاً گوشی های سری اکسپریا اولترا را با نمایشگر تاشو احیا خواهد کرد


به گزارش NotebookCheck به نقل از یک افشاگر چینی در شبکه اجتماعی Weibo، سونی قصد دارد سال آینده گوشی جدیدی با صفحه نمایش بزرگ بسازد. این دستگاه ممکن است مدل جدید گوشی های سری اکسپریا اولترا باشد. ترجمه ماشینی پست چینی آشکار شامل کلمه “تلنگر” است و ما را به فکر یک تلفن تاشو می‌اندازد.

به گفته این افشاگر چینی، سونی به دنبال تولید گوشی جدیدی با صفحه نمایش 6.95 اینچی است که سوراخ دوربین سلفی در بالای آن وجود نداشته باشد. بعید است که سونی نسخه 6.95 اینچی از گوشی پرچمدار Xperia 1 V خود را معرفی کند، به همین دلیل است که احتمالاً شاهد بازگشت سری Xperia Ultra خواهیم بود. افشاگری دیگر که در توییتر فعال است، دستگاه جدید 6.95 اینچی سونی را Xperia 1 Ultra نامیده است.

مقاله مرتبط:

سونی اکسپریا وان مارک 4 را با صفحه نمایش 6.5 اینچی تولید کرد و مدل جدید احتمالا صفحه نمایشی با همین ابعاد خواهد داشت. سونی در دهه گذشته تعداد زیادی گوشی از سری اولترا را عرضه کرده است. Xperia Z Ultra که در سال 2013 عرضه شد، دارای پنل جلویی 6.9 اینچی بود، اما به دلیل حاشیه های بسیار پهن، اندازه صفحه نمایش 6.44 اینچ بود.

به نظر می رسد فاش کننده Weibo از عبارت «6.95 اینچی 4K صفحه نمایش تاشو» برای توصیف گوشی جدید سونی استفاده کرده است. شاید سونی به دنبال عرضه یک گوشی کاملاً جدید به نام Xperia Flip باشد.