سه دیدگاه اصلی گرگ وال استریت در مورد آینده بیت کوین


جردن بلفورتیک دلال سابق سهام معروف به گرگ وال استریت، قبلاً در مورد آن تردید داشت او ارزهای رمزنگاری شده داشت و اکنون موضع او در مورد آینده است بیت کوین تغییر کرده است.

بلفورت اکنون چندین دیدگاه در مورد آینده بیت کوین ارائه کرده است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

1. مقررات و آژانس های نظارتی به رشد بیت کوین کمک می کنند

به لحاظ بلفورتزمانی که هنوز قوانین کامل و دقیقی در مورد ارزهای دیجیتال وجود ندارد، فرصت بسیار خوبی برای افزایش ارزش پادشاه رمزارزها وجود دارد. گرگ وال استریت به عنوان یکی از طرفداران قدیمی مقررات ارزهای دیجیتال، اکنون معتقد است که بیت کوین در یک محیط کاملاً تعریف شده رشد خواهد کرد.

بلفورت از بازیگران بازار که قوانین را مانعی برای رشد دارایی‌های رمزنگاری می‌دانند، انتقاد کرد. او می گوید فقدان مقررات، زمینه های اساسی و مهمی را برای گسترش تقلب در فضای ارز دیجیتال ایجاد می کند.

2. ارزش بیت کوین به صفر نمی رسد

جردن بلفورت او در ابتدا نگاه محتاطانه ای به بیت کوین داشت زیرا ارزش آن را واقعی نمی دید. مطابق با فینبولد بلفورت اعتقاد بر این بود که ارزش پادشاه رمزارزها به دلیل ویژگی هایی که امکان تقلب را فراهم می کند به صفر می رسد.

اکنون بلفورت پس از مشاهده احیای ارزش بیت کوین پس از پایان دوره زمستانی ارزهای دیجیتال در سال 2018، او نظر خود را تغییر داد و چیزهایی مانندمخزن Terra Luna Ecosystem (LUNA) اعتقاد او را به قابلیت اطمینان بیت کوین تقویت کرد.

بلفورت او می‌گوید: «من قبلاً از ارزهای دیجیتال متنفر بودم. من هنوز همه چیزهایی را که در سال 2017 درباره کریپتو گفتم باور دارم، به جز اینکه ارزش آن به صفر می رسد. در واقع، من در مورد صفر شدن ارزش بیت کوین اشتباه کردم. چون دید کاملی از آن نداشتم.»

3. خرید و فروش بیت کوین با وجود کلاهبرداری ها و شروع زمستان ارزهای دیجیتال همچنان ادامه دارد

بیت کوین بخش قابل توجهی از ارزش خود را با شروع زمستان 2022 ارز دیجیتال از دست داد. علاوه بر این، سال گذشته شاهد اتفاقات مهمی مانند سقوط LUNA و ما سقوط صرافی FTX بودیم. به هر حال، بلفورت او می‌گوید آشفتگی در فضای ارزهای دیجیتال نباید سرمایه‌گذاران بیت‌کوین را نیز بسازد اتریوم را رها کنید

بلفورت پیش از این، او بیت کوین و اتریوم را به عنوان مهم ترین دارایی های رمزنگاری برای سرمایه گذاری بلندمدت اعلام کرده بود. او می‌گوید: «فروپاشی FTX و کلاهبرداری‌های مربوط به ارزهای دیجیتال به این معنا نیست که شما باید بیت کوین را کاملا نادیده بگیرید و انتظار داشته باشید که ارزش آن صفر باشد. همین امر در مورد اتریوم نیز صدق می کند.”

با وجود چشم انداز خوش بینانه بلفورت در مورد ارزهای رمزنگاری شده، باید در نظر داشته باشید که عوامل مختلفی از جمله مقررات، پذیرش، عوامل کلان اقتصادی و غیره بر آینده بیت کوین تأثیر خواهند گذاشت.