سری Redmi K60 در سه مدل با حداکثر شارژ 120 وات و تراشه های مدیاتک و اسنپدراگون عرضه می شود.


طبق گزارشی جدید، شیائومی قصد دارد سری Redmi K60 را در سه مدل از جمله K60E معرفی کند. شایعات اخیر حاکی از آن است که Redmi K60 معمولی با تراشه قدرتمندتر و جدیدتر از مدل Pro این گوشی ها عرضه خواهد شد. در همین حال، خانواده سه نفره Redmi K60 نیز اخیراً گواهی 3C چین را دریافت کرده است.

اسکرزیپاک گیر جزئیات جدیدی در مورد سری Redmi K60 به اشتراک گذاشته است. به گفته این افشاگر، شیائومی قصد دارد گوشی های مذکور را در سه نسخه به فروش برساند. پیش از این، معرفی مدل استاندارد Redmi K60 توسط 3C تایید شده بود و حالا قرار است شیائومی در کنار آن از مدل های K60 Pro و K60E نیز رونمایی کند.

طبق گزارش Notebookcheck، شیائومی اکنون تاییدیه های لازم را از نهادهای نظارتی برای دو مدل دیگر از سری Redmi K60 دریافت کرده است. همانطور که تصویر زیر نشان می دهد، تنها یک مدل از این گوشی ها با شارژ 120 واتی و دو مدل دیگر محدود به شارژ 67 واتی هستند. از طرف دیگر اسکرزیپاک ادعا شده است که Redmi K60E با کد رامبراند احتمالاً نشان دهنده نسخه Extreme این گوشی ها است و به عنوان نسل جدید K50 Ultra روانه بازار خواهد شد. این مدل احتمالا با تراشه Dimensity 8200 یا 9200 مدیاتک عرضه خواهد شد. علاوه بر این، ما انتظار داریم که Redmi K60 معمولی با پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 2 عرضه شود. شایان ذکر است که این نسخه دارای شناسه مدل می باشد سقراط شناخته شده است.

تایید ردمی K60 سری 3c

مقاله مرتبط:

اما اطلاعات به دست آمده در مورد Redmi K60 Pro با نام آن مطابقت ندارد. شایعات حاکی از آن است که این گوشی به جای اسنپدراگون 8 نسل 2 از اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1 استفاده خواهد کرد، هرچند هنوز در مورد این گزارش تردیدهایی وجود دارد. در حال حاضر نمی دانیم شیائومی چه زمانی سری Redmi K60 را در چین معرفی می کند و به این ترتیب اطلاعاتی از نسخه جهانی این محصولات نداریم. با این حال، لو ویبینگمدیرعامل Redmi اشاره کرده که احتمالا به زودی گوشی های جدید این برند رونمایی خواهند شد.