سری Redmi 12S احتمالاً با تراشه های مدیاتک و قیمت مقرون به صرفه عرضه می شود


افشاگری تماس گرفت اسکرزیپاک گیر این می گوید که شیائومی در حال کار بر روی نسخه جدیدی از برخی از تلفن های هوشمند محبوب خود است. این شرکت سال گذشته سری Redmi Note 11S، سری Xiaomi 12S و Xiaomi 12T را راه اندازی کرد. تاکنون هیچ سند معتبری در مورد سری Redmi Note 12S و ظاهراً نداریم اسکرزیپاک اطلاعات مربوط به این گوشی ها را از برخی از توزیع کنندگان اروپایی برند چینی به دست آورده است.

طبق گفته NotebookCheck، سری Redmi Note 12S احتمالا به صورت جهانی عرضه خواهد شد و محدود به بازارهای چین یا هند نخواهد بود. طبق شایعات، شیائومی فروش این محصولات را از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز خواهد کرد. اسکرزیپاک او می گوید این گوشی های مقرون به صرفه در دو نسخه با کدهای Ocean و Sea روانه بازار خواهند شد.

در حال حاضر جزئیات زیادی در مورد گوشی های سری ردمی نوت 12 اس با کد Ocean و Sea وجود ندارد، اما انتظار می رود این محصولات با تراشه های مدیاتک عرضه شوند. علاوه بر این، شایعات حاکی از آن است که این گوشی های مقرون به صرفه از NFC پشتیبانی خواهند کرد. از سوی دیگر انتظار می رود این دو دستگاه در بازارهای اروپایی با قیمت پایه حدود 200 یورو در اختیار خریداران قرار گیرد.