سری گلکسی تب اس 9 احتمالا به تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 مجهز نخواهد شد


سامسونگ معمولا هر 18 ماه یک بار نسل جدیدی از تبلت های پرچمدار خود را معرفی می کند. این شرکت از سری گلکسی تب اس 8 در فوریه 2022 در کنار گوشی های سری گلکسی اس 22 رونمایی کرد و ما انتظار داریم که خانواده گلکسی تب اس 9 در آگوست امسال معرفی شوند. حالا شایعه جدیدی در مورد نسل بعدی تبلت های پرچمدار این غول فناوری کره ای منتشر شده است.

با توجه به اطلاعاتی که توسط افشاگر معروف Digital Chat Station به اشتراک گذاشته شده است، ظاهرا سامسونگ سری Galaxy Tab S9 را با تراشه Snapdragon 8 Gen 2 عرضه نخواهد کرد. شایعات حاکی از آن است که تبلت های پرچمدار بعدی این شرکت به سیستم روی تراشه Snapdragon 8+ Gen 1 مجهز خواهند شد.

Snapdragon 8+ Gen 1 قطعا یک تراشه بسیار قدرتمند است و عملکرد بهتری را در مقایسه با Snapdragon 8 Gen 1 در سری Galaxy Tab S8 ارائه می دهد. بنابراین، مدل بعدی تبلت های پرچمدار سامسونگ همچنان عملکرد بهتری نسبت به نسل فعلی این محصولات ارائه خواهد کرد. NotebookCheck می نویسد که این برند کره ای معمولا تبلت های پرچمدار خود را به آخرین مشخصات سخت افزاری مجهز می کند و عدم استفاده از اسنپدراگون 8 نسل 2 در سری گلکسی تب اس 9 کمی غیرعادی به نظر می رسد.

در حال حاضر منابع خبری Digital Chat Station مشخص نیستند و شاید این شایعه صحت نداشته باشد. انتظار می رود جزئیات بیشتر و دقیق تری از سری تب اس 9 سامسونگ در ماه های آینده در دسترس قرار گیرد.