سرور اچ پی ساپرا صنعت


شرکت بزرگ HPE که در زمینه تولید محصولات مرتبط با شبکه و مراکز داده فعالیت می کند، مدت هاست که یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه تولید سرور بوده است. شرکت اچ پی سرورهای خود را از نظر ظاهری در دو نوع Rackmount و Tower تولید می کند. سرورهای HPE کیفیت و عملکرد بسیار خوبی دارند و می توان به خوبی مدیریت کرد. از سری سرورهای اچ پی می توان به سرورهای سری ProLiant DL و ProLiant ML اشاره کرد که ML یا DL نشان دهنده رک مانت یا برج بودن سرورها است.

سرور اچ پی

سرور HP اطلاعاتی را که به آن داده می شود ذخیره، ارسال یا دریافت می کند. برای این منظور سرورها می توانند ارائه دهنده خدمات باشند. انواع مختلفی از این دستگاه های جادویی شامل سرورهای اشتراکی، اختصاصی و مجازی وجود دارد. لینوکس یا ویندوز می توانند سیستم عامل سرور باشند.

شرکت‌های بزرگ مانند آمازون یا شرکت‌های کوچک مانند شرکت‌های بیمه و کسب‌وکارهای مالی اغلب اتاق‌هایی دارند که در آن سرورها با تجهیزات کامل مانند کولر و واحدهای تهویه مطبوع تحت شرایط خاص نگهداری می‌شوند. بنابراین، از آنجایی که سرورها داده‌های بسیار ارزشمندی را در خود نگه می‌دارند، این دستگاه‌های پرکاربرد باید در مکان‌های امن با دسترسی محدود قرار گیرند.

هویت پاکارد

این سرور تاریخچه درخشانی دارد و از سرورهای کوچک تا سرورهای بزرگ را پوشش می دهد. سرور hp با مشخصات و خدمات عالی مانند نوع سیستم عامل و پردازنده و قیمت یکی از بهترین سرورهای موجود است که می تواند به موقع و در هر شرایطی تمامی نیازهای تجاری افراد را برطرف کند.

انواع سرورهای اچ پی

  • سرورهای DL: این سرورها جزو پرفروش ترین سرورها هستند. زیرا انعطاف پذیری زیادی دارند و هزینه ها را کاهش می دهند.
  • سرورهای BL: این نوع سرورها برای شرکت های بزرگ مفید هستند.
  • سرورهای ML: این سرورها به دلیل قابلیت ارتقا برای سازمان هایی که شعبه های مختلفی دارند مناسب هستند.
  • سرورهای SL: این سرورها امکان استقرار و پردازش سریع را فراهم می کنند. علاوه بر این، آنها برای میزبانی وب و خدمات ابری مناسب هستند و هزینه آنها مقرون به صرفه است.

ویژگی های سرور HP

  • عملکرد عالی: کارشناسانی که سرورهای HP را پیکربندی می کنند بسیار با تجربه هستند. این امر امکان ارائه خدمات پشتیبانی برای هر گونه مشکل احتمالی را فراهم می کند.
  • مقیاس پذیری: سرورهای HP را می توان به راحتی برای اتصال و دسترسی به چندین رایانه انتخاب کرد.
  • مطمئن باشید: سرورهای HP کمک بزرگی برای جلوگیری از خرابی های جزئی و کلی هستند. برای این منظور سرورهای فوق از سخت افزار قدرتمندتری نسبت به کامپیوترهای خانگی استفاده می کنند.