سرقت خبری در نزدیکی فروشگاه اپل نیویورک: خریدار خوش شانس 300 دستگاه آیفون 13 شگفت زده شد.


به گزارش مک رامورز، یک فرد خوش شانس برای خرید 300 گوشی آیفون به فروشگاه اپل در خیابان پنجم نیویورک رفت، اما سارقانی که منتظر او بودند، بخش قابل توجهی از آیفون ها را به سرقت بردند.

این مرد 27 ساله 300 دستگاه آیفون 13 را در سه کیف جداگانه حمل می کرد و ساعت 1:45 بامداد به سمت خودرویش می رفت. در همین حین ماشین دیگری در کنار او می ایستد و دو مرد پیاده می شوند و سعی می کنند آیفون ها را از او بگیرند.

خریدار آیفون قصد نداشت گوشی هایش را به سارقان بدهد و به همین دلیل با آنها درگیر شد. در نهایت سارقان با مشت به صورت او زدند و یکی از کیف ها را سرقت کردند. کیف سرقتی حاوی 125 دستگاه آیفون 13 به ارزش 95 هزار دلار بود.

NYPD گفت این جوان 27 ساله به طور معمول چنین خریدهای بزرگی را در فروشگاه اپل خیابان پنجم شهر انجام می داد تا دستگاه ها را از طریق مشاغل کوچک بفروشد و درآمد کسب کند. مشخص نیست چرا این شخص در ساعت 1:45 بامداد خرید کرده است. همچنین مشخص نیست که سارقان او را می شناختند یا نه.

مقالات مرتبط:

فروشگاه معروف اپل در خیابان پنجم نیویورک 24 ساعته باز است و اکثر آمریکایی هایی که منتظر عرضه آیفون های جدید هستند، صبح روز عرضه دستگاه خود را در این فروشگاه دریافت می کنند. در زمان خرید آیفون، اپل تخفیف خوبی را به مناسبت جمعه سیاه در نظر گرفته بود و احتمالاً سارقان از این موضوع اطلاع داشتند و در نزدیکی فروشگاه کمین کرده بودند.

پلیس نیویورک اعلام کرد که در حال بررسی این حادثه است. خوشبختانه مصدوم آسیب جدی ندیده است. توضیحاتی درباره سارقان و خودروی آنها منتشر نشده است.