سامسونگ در حال خرید گوشی های قدیمی برای تعویض گلکسی اس 23 با قیمت 200 پوند است


سامسونگ به تازگی از نسل جدید گوشی های پرچمدار خود با نام های گلکسی اس 23، گلکسی اس 23 پلاس و گلکسی اس 23 اولترا رونمایی کرده است. این شرکت تصمیم دارد با استراتژی های مختلف فروش این محصولات را افزایش دهد. غول فناوری کره جنوبی در حال حاضر پیشنهاد جذابی برای خرید سری گلکسی اس 23 برای کاربران برخی کشورها ارائه می دهد. این برند در برخی بازارها نسل جدید پرچمداران خود را به همراه هدفون بی سیم گلکسی بادز 2 پرو یا گلکسی واچ 5 به عنوان هدیه به فروش می رساند.

سامسونگ برنامه ای جذاب برای افرادی دارد که توانایی خرید گوشی های پرچمدار جدید این شرکت را ندارند یا می خواهند دستگاه قدیمی خود را ارتقا دهند. افرادی که گوشی سامسونگ قدیمی یا حتی خراب دارند، می توانند در ازای خرید گلکسی اس 23، دستگاه خود را با قیمت 200 پوند به این شرکت بفروشند. این روش یکی از بهترین راه های بهره مندی از تخفیف ویژه خرید سری گلکسی اس 23 است.

بنابراین، مشتریان با استفاده از طرح جدید تجارت سامسونگ، 699 پوند به جای 899 پوند برای Galaxy S23 پرداخت خواهند کرد.

به گزارش گیزچین، برای استفاده از طرح تخفیف جدید سامسونگ می توانید به وب سایت رسمی این شرکت مراجعه و اطلاعات درخواستی را به همراه کد S23BOOST ارائه دهید. در این صورت، 200 پوند تخفیف به صورت خودکار روی سبد خرید شما اعمال می شود. سپس وب سایت دستورالعمل های کاملی را برای ارسال در دستگاه قدیمی به مشتریان ارائه می دهد.

کاربران با خرید سری گلکسی اس 23 نیز می توانند به مدت 6 ماه به صورت رایگان از خدمات دیزنی پلاس استفاده کنند. علاوه بر این امکان خرید اقساطی گوشی های پرچمدار غول فناوری کره ای به مدت 36 ماه در کشورهای تحت حمایت وجود دارد.