سامسونگ به اشتباه تاریخ رونمایی گلکسی اس 23 را اعلام کرد


هر ساله در رویداد گلکسی آنپکد سامسونگ، شاهد رونمایی از جدیدترین نسل گوشی های هوشمند پرچمدار این شرکت هستیم.

اکنون دعوتنامه رویداد Unpacked 2023 به اشتباه در وب سایت رسمی سامسونگ برای بازار کلمبیا منتشر شده است که به تاریخ 1 فوریه 2023 (12 بهان 1401) اشاره دارد و تصویری از سیستم دوربین سه گانه عقب را نشان می دهد.

در مراسم Unpacked 2023، انتظار داریم سامسونگ گوشی های جدید سری گلکسی اس را در سه نسخه استاندارد، پلاس و اولترا معرفی کند. تاکنون در گزارش ها و شایعات بسیاری از مشخصات و قابلیت های احتمالی این محصولات فاش شده است و به همین دلیل به طور کلی از قابلیت های این گوشی ها اطلاع داریم.

طبق شایعات و گزارش های اخیر، سامسونگ در نظر دارد امسال از نسخه اورکلاک شده اسنپدراگون 8 نسل 2 در تمامی مدل های سری گلکسی اس 23 خود استفاده کند و به این ترتیب عملکرد این گوشی ها را نسبت به رقبا بهبود بخشد. بر اساس معیارهای فاش شده، به نظر می رسد این تصمیم به افزایش امتیاز گوشی های پیشرفته بعدی غول فناوری کره جنوبی در بنچمارک Geekbench کمک کرده است و باید دید عملکرد آنها در دنیای واقعی و دنیای واقعی چگونه خواهد بود.

از دیگر ویژگی های جذاب مورد انتظار از سری گلکسی اس 23 می توان به دوربین 200 مگاپیکسلی مدل اولترا اشاره کرد. به نظر می رسد سامسونگ علاوه بر قدرت پردازشی، تمرکز زیادی روی عملکرد دوربین پرچمداران بعدی خود داشته است و ما بی صبرانه منتظریم تا ببینیم نتیجه این تلاش ها چه خواهد بود.

آیا برای رویداد Galaxy Unpacked 2023 سامسونگ هیجان زده اید؟