سامسونگ برای هفدهمین سال متوالی رهبر بازار جهانی تلویزیون شد


تلویزیون های سامسونگ را با سخت افزار قدرتمند و کیفیت تصویر بالا می شناسیم. اگرچه تلویزیون های این برند نسبت به مدل های مشابه سایر شرکت ها قیمت بیشتری دارند، اما همچنان مردم محصولات این غول فناوری کره ای را خریداری می کنند. اکنون بیانیه رسمی این شرکت نشان می دهد که در 17 سال گذشته رهبر بازار جهانی تلویزیون بوده است.

گزارش گروه تحقیقاتی بازار Omdia نشان می دهد که سامسونگ بار دیگر عنوان برترین تولید کننده تلویزیون در سال 2022 را به دست آورده است و به این ترتیب برای 17 سال متوالی در صدر لیست باقی مانده است. تعهد سامسونگ به ارائه تجربه تماشای با کیفیت بالا و طراحی کاربر محور از مهمترین عوامل موفقیت این شرکت در عرصه تلویزیون است. این شرکت طی سال های گذشته همواره سهم خود را در این بازار افزایش داده و سلطه خود را به عنوان برترین تولید کننده تلویزیون در جهان حفظ کرده است.

یکی دیگر از دلایل موفقیت سامسونگ در بازار تلویزیون، نوآوری مداوم، فناوری های پیشرفته و فلسفه مشتری مداری آن است. این شرکت علاوه بر پیشرفت های فناوری، نیازهای مصرف کنندگان را در اولویت قرار داده است. طراحی محصولات این برند از نظر بصری زیبا و از نظر کارایی بسیار کاربردی است; موضوعی که به وضوح فلسفه مشتری مداری خود را نشان می دهد. تلویزیون های این شرکت طراحی ساده و زیبایی با امکاناتی مانند کنترل صدا و ادغام با سایر لوازم خانگی هوشمند ارائه می دهند.