سامسونگ بدنه شیشه ای را به خانواده گلکسی A بازگردانده است


سرانجام پس از انتظارات فراوان، سامسونگ قصد دارد یکی از جدیدترین گوشی های میان رده خود را در 25 مارس عرضه کند گلکسی A54 و گلکسی A34 رونمایی می شود. این دو گوشی که احتمالا با برچسب های قیمتی 519 یورو و 419 یورو روانه بازار خواهند شد، نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرده است.

اکنون که تنها یک روز با رویداد سامسونگ فاصله داریم و قرار است شاهد دو دستگاه میان رده هیجان انگیز این غول فناوری باشیم، شایعات و اخبار پیرامون این رویداد حاکی از بازگشت بدنه شیشه ای سامسونگ به خانواده گلکسی A است.

اگر گوشی های قدیمی سامسونگ را به خاطر دارید، می دانید که در مورد چه چیزی صحبت می کنیم. سامسونگ تقریبا تا سال 2019 در بسیاری از گوشی های خود از بدنه شیشه ای استفاده می کرد. به عنوان مثال گلکسی A8 یکی از بهترین گوشی های میان رده سامسونگ با بدنه شیشه ای بود که با طراحی مدرن و منحصر به فرد خود توانست در میان گوشی های میان رده بدرخشد.

در این بین گوشی های دیگر از جمله گلکسی A5، گلکسی A3 و… هم بودند که همگی علاوه بر بدنه شیشه ای، محافظ گوریلا گلس هم داشتند. با این حال، چند سالی است که سامسونگ به دلایل نامعلومی تصمیم گرفته بدنه شیشه ای گوشی های سری A را کنار بگذارد و از بدنه پلاستیکی آن در چارچوب گوشی های ارزان قیمت استفاده کند.

حالا در سال 2023 به نظر می رسد که سامسونگ دوباره به بدنه شیشه ای روی آورده است و شاید می خواهد منحصر به فرد بودن میان رده های جدید سری A را بیشتر به رخ بکشد! از ویژگی های گلکسی A54 می توان به پردازنده Exynos 1380، دوربین 50 مگاپیکسلی و ظرفیت باتری 5000 میلی آمپر ساعتی اشاره کرد. گلکسی A32 نیز با پردازنده Dimension 1080 و دوربین 48 مگاپیکسلی راهی بازار خواهد شد.