سامسونگ انتشار One UI 5 را قبل از شروع سال 2023 تکمیل خواهد کرد


سامسونگ در زمینه انتشار سریع به‌روزرسانی‌های جدید اندروید، بهتر از سایر شرکت‌ها عمل می‌کند. این غول فناوری کره ای در ماه های اخیر عرضه One UI 5 (بر اساس اندروید 13) را آغاز کرده است و اکنون نه تنها گوشی های پرچمدار، بلکه برخی از گوشی های میان رده سامسونگ به رابط کاربری جدید مجهز شده اند.

سامسونگ در بیانیه ای اعلام کرد که سرعت انتشار One UI 5 از تمامی رابط های کاربری قبلی این شرکت بالاتر بوده است. این شرکت می گوید که توانسته است رابط کاربری One UI جدید را در کمتر از دو ماه برای بیش از 46 دستگاه عرضه کند.

سامسونگ می گوید که نسخه One UI 5 را قبل از فرا رسیدن سال جدید تکمیل خواهد کرد. با احتساب امروز، تنها سه روز تا آغاز سال 2023 باقی مانده است.

سامسونگ برای اولین بار آپدیت One UI 5 را برای گوشی های پرچمدار خود عرضه کرد و مدت زیادی نگذشت که شاهد عرضه این رابط کاربری برای دستگاه های میان رده، دستگاه های تاشو و دستگاه های ارزان قیمت بودیم. حتی تعدادی از گوشی های سری گلکسی M نیز آپدیت جدید را دریافت کرده اند.

پوسته سفارشی جدید سامسونگ، سفارشی سازی قفل صفحه را حتی بیشتر ممکن می کند، ویجت های جدیدی دارد و می تواند متن را از تصاویر استخراج کند. Zoomit قبلاً One UI 5 را زیر ذره بین قرار داده است.