سامسونگ از فروش تبلت سود بیشتری نسبت به گوشی های هوشمند دارد


سامسونگ مجموعه کاملی از دستگاه های اندرویدی از جمله گوشی های هوشمند، تبلت ها و ساعت های هوشمند را به فروش می رساند. می توان حدس زد که فروش گوشی های این غول فناوری کره ای بیشتر از تبلت هایش باشد; اما ظاهرا Galaxy Tabs بیشترین سود عملیاتی را برای این برند کره ای به ارمغان آورده است.

به گزارش افشاگر معروف اخبار فناوری، Tech_Reve، سامسونگ در سه ماهه اول مالی خود در سال 2023 به سود عملیاتی چشمگیر 227 میلیون دلاری دست یافته است. نکته جالب این است که حاشیه سود تبلت های این شرکت 10 درصد و برای گوشی های هوشمند آن است. و ساعت های هوشمند به ترتیب 7 و 8 درصد است.

سامسونگ بخش بزرگی از سهم بازار گوشی های هوشمند، تبلت ها و ساعت های هوشمند را در اختیار دارد و در واقع بزرگترین فروشنده تبلت است. اندروید در نظر گرفته شده است. در واقع گزارش اخیر این شرکت کره ای نشان می دهد که فروش تبلت در مقایسه با فروش گوشی های هوشمند و ساعت، سود بیشتری برای ارمغان به همراه دارد.

گزارش کردن WccfTech، تمرکز اصلی سامسونگ بر روی گوشی‌های هوشمند باقی خواهد ماند و در آینده نزدیک شاهد معرفی مدل‌های جدید تاشوهای سری گلکسی A، گلکسی اس و گلکسی Z خواهیم بود.

علاوه بر این، مدل های جدید گلکسی F و گلکسی M برای برخی بازارهای خاص معرفی خواهند شد. این غول فناوری کره ای تبلت های قدرتمند سری گلکسی تب اس 9 را در آینده ای نزدیک معرفی خواهد کرد که احتمالا با استقبال خوبی از سوی خریداران مواجه خواهد شد.