سامانه پیامکی چیست و چه کاربردی دارد؟ +15 احتمال مهم


اگر نگاهی به پیامک های دریافتی روی تلفن همراه خود بیندازید، قطعا پیامک های متفاوتی را مشاهده خواهید کرد که از شماره هایی که مشابه سیم کارت نیستند و دارای ارقام متفاوتی هستند، دریافت می شود. شماره های 3000، 5000، 2000، 9000 و … که هر کدام از این شماره ها مربوط به یک پنل پیامک می باشد.

همچنین سامانه پیامکی ابزار دیجیتال مارکتینگ را برای ارسال پیامک با این شماره ها در اختیار شما قرار می دهد.

سامانه پیامکی چه امکاناتی دارد؟

سیستم های پیامکی معمولا امکانات کاملی را در اختیار شما قرار می دهند. من برخی از این ویژگی های کامل را در زیر توضیح خواهم داد:

ممکن ها

دفترچه تلفن : امکان ایجاد گروه های مختلف برای دسته بندی اعداد و همچنین افزودن و حذف اعداد در هر زمان وجود دارد.

تحویل منطقه ای: شامل شماره های ایرانسل و شماره همراه اول کل ایران با تفکیک های ارائه شده: شهر و استان، کد پستی و نقشه می باشد.

آنتن بی تی اس ایرانسل: این نوع ارسال بر اساس حضور افراد در منطقه انتخابی شما انجام می شود و افرادی که در دو هفته گذشته از دکل ایرانسل آنتن را دریافت کرده اند پیامک شما را دریافت خواهند کرد.

بانک پیامک: برای مناسبت ها با به روزترین بانک پیامک از متن آماده شده برای تبریک و تسلیت مناسبت ها استفاده کنید. در این بانک پیامکی که گنجینه ای از نمونه پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی است می توانید به نمونه پیامک های تبلیغاتی مدارس، متن های تبلیغاتی زیبایی پوست و مو و حتی شعارهای تبلیغاتی انتخاباتی دسترسی داشته باشید.

ارسال گروهی: این نوع ارسال برای شماره هایی که در دفترچه تلفن خود آپلود می کنید و قصد ارسال پیامک را به صورت یکجا و گروهی دارید مناسب است.

تحویل انحصاری: اگر شماره مشتری شما با نام او است، می توانید از این نوع ارسال برای درج خودکار نام گیرنده در متن پیامک استفاده کنید.

پست مربوطه: همانطور که از نام این نوع ارسال مشخص است، می توانید یک متن خاص را برای هر گیرنده ارسال کنید.

ارسال دوره ای : معمولاً برای پیامک هایی استفاده می شود که دارای بازه زمانی خاصی هستند، مانند تبریک تولد، یادآوری اقساط یا یادآوری تمدید بیمه نامه.

ارسال پیشرفته: این نوع ارسال یکی از پیشرفته ترین ارسال های پنل پیامک است و هر نوع اکسل را به سیستم فراخوانی می کند و به طور خودکار متغیرهای مخصوص هر گیرنده را قرار می دهد.

پیام صوتی: علاوه بر پیامک، امکان ارسال پیام صوتی به شماره تلفن همراه و تلفن ثابت گیرنده نیز وجود دارد. متن ارسالی می تواند شامل تبلیغات یا اطلاعات باشد.

وب سرویس ارسال پیامک: برای اینکه یک نرم افزار یا وب سایت اینترنتی بتواند از طریق سیستم های پیام کوتاه پیامک ارسال کند، به API وب سرویس SMS نیاز دارد. سیستم های پیامکی بیشتر این قابلیت را ارائه می دهند.

ارسال پیامک از طریق الگو: با افزایش تعداد گیرندگان بلوک های مخابراتی و لیست سیاه، بسیاری از افراد هنگام ارسال پیامک اعلان و غیره دچار مشکل شدند. با این قابلیت جدید برای ارسال پیامک بر اساس الگوها، کاربرانی که از وب سرویس پیامک استفاده می کنند می توانند پیامک های خود را به این آدرس ارسال کنند. همه بدون نیاز به خرید خط خدمات و با سرعت بسیار بالا.

منشی و پاسخ خودکار: با خرید خط اختصاصی می توانید یک منشی پیامکی برای ارسال پاسخ خودکار به مشتری راه اندازی کنید. به عنوان مثال، اگر شخصی شماره 2 را به شماره خط خصوصی شما ارسال کند، آدرس دفتر و آدرس وب سایت شما به طور خودکار برای او ارسال می شود.

مسابقه و نظرسنجی پیامکی: در صورت راه اندازی مسابقه پیامکی می توانید بین شرکت کنندگانی که برنده هستند قرعه کشی خودکار انجام دهید و تعداد برندگان و همچنین تعداد شرکت کنندگان در مسابقه را با پاسخ به شکل نمودار میله ای و دایره ای مشخص کنید. بهش نگاه کن.

خرید شماره اختصاصی: می توانید شماره مورد نظر برای ارسال پیامک را از لیست خطوط سیستم انتخاب و خریداری کنید.

سیستم پیامک برای چه مواردی استفاده می شود؟

در دنیای پیشرفته امروز، عده ای تصور می کنند که استفاده از سامانه پیام کوتاه منقضی شده و دیگر رایج نیست. برخلاف تصور خیلی ها، اگر هوشمندانه از پنل پیامک استفاده کنید، با کمترین هزینه بهترین بازخورد تبلیغاتی را خواهید داشت.

بسیاری از کمپین های تبلیغاتی را می توان با استفاده از سامانه پیام رسان پیام رسان اجرا کرد و به راحتی می توانید با مشتریان قدیمی خود تعامل داشته باشید و مشتریان جدید جذب کنید و به فروش بیشتری دست یابید.

پیام رسان

نتیجه

امکاناتی که در ابتدا ذکر شد، امکانات بسیار کمی هستند که با ثبت نام رایگان به آنها دسترسی خواهید داشت و تنها با کمی هوش و خلاقیت می توانید با هزینه اندکی بیشترین بازخورد را دریافت کنید. به شما پیشنهاد می کنم اطلاعات بیشتری کسب کنید و به نتیجه بهتری برسید. با همکاران ما با شماره زیر تماس بگیرید.

02174912

آدرس سایت پیام رسان: payam-resan.com

/ انتهای گزارش

این مقاله تنها جنبه تبلیغاتی دارد و تیرازیس فایل هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با آن نمی پذیرد.