ساخت پاورپوینت با گوشی; آموزش ساخت پاورپوینت با موبایل


کمتر کسی پیدا می شود که نام نرم افزار آفیس مایکروسافت را نشنیده باشد. Word، Excel و PowerPoint از معروف ترین و پرکاربردترین آنها هستند. این برنامه ها در بین دانشجویان و کارکنان بسیار محبوب است.

اگر دانشجو یا کارمند هستید، احتمالاً حداقل یک بار از پاورپوینت برای ارائه ارائه خود استفاده کرده اید. نرم افزاری که می تواند ابزارهای مختلفی را در اختیار کاربر خود قرار دهد تا بتواند اطلاعات مورد نظر خود را به زیباترین شکل ممکن در اختیار عموم قرار دهد.

همه ما می دانیم که می توان از PowerPoint در رایانه شخصی برای ساخت اسلایدهای جذاب استفاده کرد. اما آیا می دانستید که همان گوشی هوشمندی که در دست شماست می تواند همین کار را انجام دهد؟

بله، با دانلود اپلیکیشن مایکروسافت پاورپوینت گوشی هوشمند می توانید اطلاعات مورد نظر خود را در قالب ارائه جذاب ارائه کرده و به استاد، رئیس، همکاران و دوستان خود نشان دهید.

در این مقاله قصد داریم نحوه ساخت پاورپوینت با استفاده از گوشی هوشمند را به شما آموزش دهیم. پس تا پایان این مقاله با تیرازیس فایل همراه باشید.

مایکروسافت پاورپوینت را دانلود کنید

در مرحله اول ابتدا باید اپلیکیشن Microsoft PowerPoint را برای دستگاه اندروید یا iOS خود دانلود و نصب کنید. برای این کار می توانید از دکمه های زیر استفاده کنید.

ساخت پاورپوینت با گوشی

اکنون که مایکروسافت پاورپوینت را برای گوشی هوشمند خود دانلود کرده اید، زمان ایجاد فایل ارائه فرا رسیده است. در این مقاله از نسخه اندروید استفاده شده است اما اگر آیفون دارید باید از همین روش استفاده کنید و ممکن است فقط برخی از قسمت ها با هم متفاوت باشند.

  • ابتدا Microsoft PowerPoint را اجرا کنید.
  • در گوشه سمت راست بالای صفحه، علامت مثبت “+” را می بینید که باید روی آن کلیک کنید.
  • اکنون وارد صفحه ای شده اید که ابتدایی ترین تنظیمات را در آن اعمال خواهید کرد. با کلیک بر روی کادر زیر Create In، می توانید محل ذخیره سازی فایل نهایی (ابر یا محلی) را انتخاب کنید.
  • چمشتان پس از انتخاب محل نگهداری به سراغ چندین تم مختلف می رود که می توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود آن ها را انتخاب کنید.