ساخت سامانه پیامک رایگان در 4 مرحله ساده و کوتاه با بستر رسمی


کاربرد اصلی پنل های پیامک ارسال پیامک انبوه است. برای راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی سودآور، باید سیستمی تهیه کنید که دارای ویژگی های اساسی زیر باشد:

  • ارسال برنامه‌ریزی شده: می‌توانید برنامه‌های تخفیف فروش را که در بازه‌های زمانی مشابه تکرار می‌شوند، از قبل در سیستم تنظیم کنید تا پیامک‌ها به‌طور خودکار در زمان تعیین‌شده برای افراد زیادی ارسال شود.
  • ارسال بر اساس منطقه: با استفاده از این قابلیت می توانید برای مشتریان بالقوه ای که در شهرها، مناطق و محله های مختلف هستند، تبلیغات پیامکی ارسال کنید.
  • ارسال با سرعت بالا: با این قابلیت کسب و کار شما در مدت زمان بسیار کوتاهی به تعداد زیادی از افراد معرفی می شود.
  • از پایگاه داده مشاغل استفاده کنید: محصولات شما ممکن است برای برخی مشاغل بسیار مفید باشد. بانک اطلاعات تفکیک مشاغل تهیه شده توسط آموت به همراه پنل پیامکی به صورت رایگان در اختیار خریدار می باشد.

در طراحی پنل اس ام اس شرکت آموت تمامی این ویژگی ها که نقش مهمی در کیفیت کمپین های تبلیغاتی دارند به خوبی در نظر گرفته شده است.

ارسال پیامک یا خدمات تبلیغاتی از طریق اپراتورهای مختلف و با شماره های ویژه انجام می شود. با تهیه خط اختصاصی ارسال و دریافت پیامک و مدیریت آنها می توانید برند خود را خاص و ماندگار کنید. اگر می خواهید پاسخ پیام های ارسال شده در پنل خود را دریافت کنید، باید بگوییم که فقط خطوط اختصاصی این قابلیت را دارند.

ارسال پیامک به لیست سیاه

برخی از افرادی که از دریافت پیامک های متفرقه راضی نیستند، دیگر امکان ارسال پیامک برای آنها با درخواست از اپراتور وجود ندارد. مگر اینکه از پنل پیامک برای این منظور استفاده شود. البته شایان ذکر است که شرکت آموت ضمانت رساندن پیام به افراد لیست سیاه را داده است و به این ترتیب تضمین می کند که بدون هیچ شک و شبهه ای از اثربخشی بازاریابی خود مطمئن باشید.

صدا به دلیل داشتن ابعاد و جزئیات بیشتر نسبت به متن تاثیر بسزایی بر روی مخاطب دارد. زیرا می توان با آن احساسات را منتقل کرد و مشتری را از پیشنهاد هیجان زده کرد و شانس فروشنده را دو چندان کرد. شما می توانید صدا را خودتان ضبط کنید و یا اگر می خواهید به شکل موثرتری انجام شود می توانید کار خود را به شرکت اس ام اس آموت بسپارید تا ما بتوانیم محتوای صوتی عالی برای شما تولید کنیم.

حفظ مشتری همیشه مهمتر از جذب مشتری است که اتفاقاً هزینه کمتری نسبت به جذب مشتری جدید دارد. لازمه این کار این است که لیستی از کسانی که قبلاً از شما خرید کرده اند داشته باشید تا بتوانید در زمان های مناسب دوباره برای آنها پیام اعلان ارسال کنید. آموت اس ام اس با طراحی دفترچه تلفن پیشرفته در پنل پیامک این قابلیت را فراهم کرده است.

امنیت اطلاعات

امنیت مشتریان یکی از نکات بسیار مهمی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد. به این معنی که اطلاعات مشتریان به هیچ وجه نباید افشا شود و باید به صورت کاملا امن در سامانه پیامکی محافظت شود.

در سامانه پیامکی آموت گزارشات به صورت کاملا حرفه ای و موثر ارائه می شود تا مشتریان عزیز بتوانند نتایج ارسال پیام های خود را به صورت دقیق تحلیل کرده و استراتژی های خود را بهینه کنند. نتایج کمپین تبلیغاتی شما همیشه با نمودارهای ارائه شده قابل مشاهده است.

یک پیام متنی طولانی بفرستید

بسیاری از افراد با ارسال پیامک طولانی مشکل دارند و نمی دانند چگونه یک متن طولانی را برای افراد ارسال کنند. زیرا هنگام ارسال پیامک از طرف اپراتور سیم کارت با محدودیت تعداد کاراکتر مواجه می شوند. بهترین راه حل برای رفع این مشکل استفاده از پنل ارسال پیامک است.

وارد سامانه پیامکی شوید

برای ورود به سامانه پیامکی خود ابتدا شماره موبایل را وارد کنید تا کد تایید برای شما ارسال شود. پس از وارد کردن کد تایید، وارد پنل اس ام اس مجهز خود می شوید.

در این مطلب در مورد یکی از روش های قدرتمند بازاریابی و تبلیغات صحبت کردیم و پنل ارسال پیامک را به صورت کامل معرفی کردیم. برای ارسال پیامک های انبوه و هدفمند به جامعه هدف، باید از خدمات یک ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه استفاده کنید. برای این منظور شرکت آموت اس ام اس را معرفی کردیم که ارائه دهنده بهترین سامانه پیامکی با پشتیبانی قوی است.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد طرح های فروش پنل پیامکی قدرتمند این شرکت کسب کنید این لینک را ببینید.