“زیبایی زمین”؛ تصاویر هوایی خیره کننده از مناظر چین


زمین یک بوم است و طبیعت هنرمندی است که بر روی آن شاهکاری خلق می کند. فلوریان دلالی یک مدیر پروژه صنعتی فرانسوی است که علاقه زیادی به عکاسی و سفر دارد. او در دهه گذشته در اوقات فراغت خود به چین و آسیا سفر کرده است تا زیبایی های طبیعت را از دریچه چشم خود به تصویر بکشد. از قله های پوشیده از برف هیمالیا تا جنگل های سرسبز گویلین، مجموعه عکاسی هوایی «زیبایی زمین» بر مناظر طبیعی چین تمرکز دارد. فلوریان در این مجموعه زیبایی خیره کننده کوه ها، رودخانه ها و دریاچه های چین را از منظری منحصر به فرد به تصویر کشیده است. عکس های او جزئیات پیچیده و وسعت و قدرت خلاقیت های طبیعت را به نمایش می گذارد.

عکاسی هوایی شکلی از عکاسی است که تصاویری را از دید پرنده از مناظر طبیعی دنیایی که در آن زندگی می کنیم ثبت می کند. این عکس ها ما را قادر می سازند تا محیط خود را از زاویه ای جدید ببینیم و زیبایی محیط طبیعی و مصنوعی را درک کنیم. . از کوه‌های سر به فلک کشیده گرفته تا شهرهای وسیع، عکاسی هوایی ماهیت یک مکان را به گونه‌ای به تصویر می‌کشد که هم گیرا و هم الهام‌بخش است.

در این سفر به فلوریان بپیوندید تا عکس های هوایی خیره کننده ای را ببینید که شما را از دنیایی که در آن زندگی می کنیم شگفت زده می کند.