ریزر با همکاری یک شرکت سلامت هدست واقعیت مجازی ساخت


ریزر که تجهیزات و لوازم جانبی بازی تولید می کند، اولین محصول خود را که با هدست واقعیت مجازی Oculus Quest 2 سازگار است در CES 2023 رونمایی کرد.

بند هدست واقعیت مجازی ریزر به خوبی روی سر قرار گرفته و قابل تنظیم است و از سه ماهه اول سال جاری وارد بازار خواهد شد.

ریزر علاوه بر همکاری با متا، با ResMed نیز برای ساخت این بند هدست همکاری کرده است. از آنجایی که ریزر برای اولین بار است که با یک شرکت در حوزه سلامت همکاری می کند، شاید بتوان در ادامه این همکاری انتظار همکاری بیشتر برای تولید محصولات دیگر را داشت.

خبرنگار CNET که بند هدست Razer را در نمایشگاه CES آزمایش کرد، می گوید که این بند بهتر از بند همراه با Aquilus است و راحت تر از روی صورت جدا می شود. قسمتی که روی صورت قرار می گیرد از سیلیکون ساخته شده و راحتی بیشتری به کاربر می دهد.

از آنجایی که هدست های واقعیت مجازی قرار است در زمینه های مختلف از جمله ورزش استفاده شوند، طراحی چنین بندهایی می تواند استفاده طولانی مدت از این ابزارها را ساده کند.

ریزر که کار خود را با ساخت ماوس مخصوص بازی برای گیمرها آغاز کرده بود، اکنون فعالیت خود را در زمینه های مختلف از جمله ساخت لپ تاپ، گوشی، هدفون، صندلی و ده ها شعبه دیگر گسترش داده و خود را به عنوان برند تولید کننده تجهیزات سبک زندگی برای گیمرها معرفی می کند. این شرکت اکنون ساخت لوازم جانبی هدست واقعیت مجازی را آغاز کرده است. به نظر شما محصول بعدی این شرکت چه می تواند باشد؟