رکوردشکنی گلکسی اس 23 در اجرای یکی از سنگین ترین بازی های موبایل


طبق یک توییت توسط حساب Tech_Reve، پوستر معرفی سری گلکسی اس 23، به ویژه گلکسی اس 23 اولترا، به این نکته اشاره دارد که می‌تواند Genshin Impact را با نرخ تازه‌سازی 120 هرتز اجرا کند و آن را به گوشی پرچم‌دار تبدیل کند. هوشمند خواهد شد که این بازی را با نرخ فریم بالاتر اجرا می کند.

هنوز مشخص نیست که آیا این ویژگی محدود به گلکسی اس 23 اولترا خواهد بود یا اینکه دو مدل دیگر این خانواده یعنی گلکسی اس 23 استاندارد و گلکسی اس 23 پلاس نیز می توانند بازی ها را با نرخ تازه سازی بالاتری اجرا کنند.

علاوه بر این، شاید لازم به ذکر باشد که Ganesh Impact اولین بازی اندرویدی نیست که با نرخ رفرش 120 هرتز قابل اجرا است. زیرا تاکنون چندین بازی مختلف منتشر شده است که گوشی های هوشمند در صورت داشتن سخت افزار مناسب می توانند با نرخ رفرش ۱۲۰ هرتز اجرا شوند.

با این حال، در حال حاضر، گلکسی S23 احتمالاً اولین تلفنی است که Galaxy Impact را با موضوع تازه سازی قابل توجهی اجرا می کند، و ما مطمئن نیستیم که آیا این ویژگی در سایر دستگاه های موجود در بازار در دسترس خواهد بود یا خیر. این احتمال منطقی به نظر می رسد زیرا بر اساس اولین بنچمارک گرافیکی Galaxy S23 Ultra، نسل جدید به راحتی می تواند در تست واحد GPU از نسل قبلی پیشی بگیرد.

بازی Gunshin Impact بدون شک یک بازی گرافیکی سنگین است و حالا با گوشی قدرتمند Galaxy S23 Ultra می توانید لذت این بازی را دوچندان کنید. هنوز اطلاعاتی در مورد زمان عرضه به‌روزرسانی وجود ندارد. اما انتظار می رود این به روز رسانی به زودی منتشر شود. در همین حال امکان پیش خرید گلکسی اس 23 نیز وجود دارد.

نظر شما کاربران تیرازیس فایل در مورد امکان پخش Gunshin Impact با نرخ رفرش 120 هرتز چیست؟