رویداد Innotex Pitch با حمایت ایرانسل برگزار شد


به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این دو رویداد روز پنجشنبه 20 اسفند ماه همزمان با حضور نمایندگان پارک فناوری پردیس و پست بانک و همچنین بیش از 300 فعال استارتاپی در ساختمان مرکزی ایرانسل برگزار شد.

در این مراسم 14 تیم استارتاپی از بین بیش از 80 تیم استارتاپی حاضر در مراسم در حوزه های سبک زندگی، سرگرمی، کشاورزی، بهداشت و آموزش به معرفی ایده، اندازه بازار، تیم و میزان سرمایه مورد نیاز پرداختند.

در ادامه با رای هیات داوران، دو تیم در حوزه های «کاربرد هوش مصنوعی در سبک زندگی» و «آموزش» به عنوان برگزیدگان این رویداد شناخته شدند.

در این رویداد که آخرین میتاپ ایرانسل در سال 1401 بود، پلتفرم های Y’ello Adwise و Y’ello Hub و همچنین بستر آموزش جامع ایرانسل به شرکت کنندگان و تیم های استارت آپی معرفی شد و ایرانسل پشتیبانی همه جانبه خود را انجام داد. به استارتاپ ها وی از قرار دادن زیرساخت های دیجیتال و به اشتراک گذاری تجربیات خبر داد.

سلسله رویدادهای میت آپ ایرانسل با هدف ایجاد هم افزایی بین ایرانسل و کسب و کارهای نوپا دانش بنیان در زمینه اولویت های سرمایه گذاری ایرانسل و شناسایی استارت آپ های مستعد در حوزه دیجیتال و بررسی سرمایه گذاری ایرانسل در استارت آپ ها برگزار می شود.

پیش از این سه دوره از این رویداد در تهران و شیراز برگزار شده بود.

رویداد ملی اینوتکس Pitch نیز یکی از مهم ترین رویدادهای استارتاپی کشور محسوب می شود که با حمایت ایرانسل برگزار شد.