رویداد معرفی Galaxy S23 را به صورت زنده در Zoomit تماشا کنید و گلکسی S21 FE و A53 ​​را برنده شوید!


پخش زنده رویداد سامسونگ در تیرازیس فایل از طریق آپارات و اینستاگرام انجام می شود. پوشش تیرازیس فایل با جوایز ویژه ای همراه است که می توانید شانس خود را در آنها امتحان کنید.

تیرازیس فایل طبق معمول مراسم رونمایی از محصولات جدید سامسونگ را به صورت زنده پوشش می دهد و لحظه به لحظه اخبار این رویداد را در وب سایت و شبکه های اجتماعی خود گزارش می دهد. با پشتیبانی در این رویداد بزرگنمایی کنید فروشگاه اینترنتی در نزدیکیجوایز ارزنده ای را برای کاربران عزیز آماده کرده است:

  • یک وسیله Galaxy S21 FE در بین کاربران* زیر رسم می شود پست پوشش زنده تیرازیس فایل آنها نظر می گذارند. به ما بگویید چرا باید این گوشی را برنده شوید یا به ما بگویید چه انتظاراتی از گلکسی S23 دارید.
  • یک دستگاه Galaxy S21 FE به اولین نفری که به سوال مطرح شده در ویدئوی زنده تیرازیس فایل به درستی پاسخ دهد جایزه تعلق می گیرد.
  • یک وسیله گلکسی A53 در میان افرادی که در مورد پست انتظارات گلکسی اس 23 در کانال یوتیوب تیرازیس فایل نظر می دهند، ترسیم می شود.

* توجه داشته باشید که برای شرکت در قرعه کشی باید شماره موبایل خود را به حساب کاربری خود اضافه کنید. ما از این شماره ها استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که حساب های کاربری منحصر به فرد هستند و با برنده جایزه تماس می گیریم. بدیهی است که پس از قرعه کشی می توانید شماره موبایل خود را از پروفایل خود حذف کنید.

رویداد Galaxy Unpacked ساعت 21:30 چهارشنبه به وقت تهران برگزار می شود. پوشش زنده تیرازیس فایل نیم ساعت قبل از مراسم شروع می شود.