روش های از بین بردن سوسک های توالتی و کابینتی


معمولاً سوسک ها حشراتی هستند که حامل میکروب هستند و باعث بیماری می شوند. میکروب ها در دستگاه گوارش و بال های سوسک و همچنین شاخک ها و موهای بدن سوسک حمل می شوند و در نتیجه باعث انتقال بیماری، میکروب و آلودگی می شوند. بنابراین اکثر افراد با استفاده از روش های مختلف مانند سم پاشی با سم سوسک سعی در از بین بردن سوسک های توالتی دارند. مادر لوله بازکن تهران راه هایی برای از بین بردن سوسک ها پیشنهاد می کنیم.

بیماری هایی که سوسک ها به آن مبتلا می شوند عبارتند از: دیفتری، فلج اطفال، اسهال خونی، تب زرد و …. برای در امان ماندن از بیماری هایی که ممکن است از طریق سوسک منتقل شود، روش هایی را برای از بین بردن و از بین بردن این حشرات مضر ارائه می دهیم. با ما بمان.

استفاده از محلول پیاز برای دفع سوسک

مواد لازم برای تهیه محلول پیاز:

1 قاشق جوش شیرین

1 عدد پیاز

طرز تهیه محلول دافع سوسک:

یک پیاز را رنده کرده و با جوش شیرین مخلوط کنید. ترکیب پیاز و جوش شیرین را در قسمت های مختلف خانه قرار دهید. در نتیجه خواهید دید که سوسک ها از مخفیگاه خود خارج شده و نابود می شوند.

از بین بردن سوسک ها با ترکیب پیاز، سیر و فلفل

مواد لازم برای تهیه مخلوط دافع سوسک:

  1. یک حبه سیر تازه
  2. یک عدد پیاز
  3. یک قاشق غذاخوری فلفل قرمز
  4. 1 لیتر آب
  5. یک کاسه
  6. یک بطری اسپری تمیز

طرز تهیه ترکیب دافع سوسک:

طرز تهیه ترکیب دافع سوسک

پیاز و سیر را باید پوست گرفته و خرد کنید. سپس آن را در کاسه با فلفل مخلوط کنید. بعد از اینکه خوب مخلوط شد مواد را به مدت یک ساعت کنار می گذاریم تا مواد خیس شود و در نهایت بعد از یک ساعت مخلوط را در بطری اسپری بریزید و روی جاهایی که سوسک وجود دارد اسپری کنید.

در این روش ترکیب سیر، پیاز و فلفل بوی بد و آزاردهنده ای دارد که باعث فرار سوسک ها می شود. این مخلوط از بازگشت سوسک ها جلوگیری می کند. گاهی اوقات گرفتگی لوله فاضلاب باعث تجمع سوسک ها در کنار لوله ها می شود که بهتر است با لوله بازکنی بلوار فردوس زنگ زدن.

روش های از بین بردن سوسک های توالتی

وجود سوسک در توالت همیشه آزاردهنده و ناخوشایند است. برای خلاص شدن از شر این سوسک ها در توالت، افراد معمولاً یک دوشاخه در کاسه توالت نصب می کنند.

ما همچنین راه هایی را برای از بین بردن سوسک های توالت پیشنهاد می کنیم:

از بین بردن سوسک ها با سم پاشی

استفاده از این روش در این روش بسیار رایج است. همچنین یک راه بی خطر برای خلاص شدن از شر سوسک ها در نظر گرفته می شود. با توجه به اینکه سوسک ها در دیواره لوله توالت زندگی می کنند قطعا با سمپاشی از بین می روند.

از بین بردن سوسک ها با گازوئیل

گازوئیل ماده ای کشنده برای سوسک ها است. بنابراین بیشتر افراد از این ماده برای کشتن سوسک ها استفاده می کنند. برای این کار باید 1 لیوان گازوئیل در کاسه توالت بریزید تا بوی آزاردهنده ای که ایجاد می شود باعث فرار سوسک ها شود.

از بین بردن رطوبت و کشتن سوسک ها

نکته ای که در مورد سوسک ها وجود دارد این است که آنها در محیط مرطوب زندگی می کنند و بدون بوی رطوبت نمی توانند زنده بمانند. پس محیط توالت را به دلیل علاقه به محیط مرطوب دور از رطوبت نگه دارید. به عنوان مثال، اگر شیر توالت نشتی دارد، آن را درست کنید تا حشراتی مانند سوسک وارد توالت شما نشوند.

از بین بردن سوسک ها با حشره کش

معمولا اولین راهی که برای از بین بردن سوسک به ذهن مردم می رسد استفاده از حشره کش است. انواع مختلفی از حشره کش ها وجود دارد که با توجه به کارایی آنها می توانید آنها را انتخاب کنید. در صورت وجود شکاف و سوراخ در توالت، حشره کش را در آن قسمت ها بریزید. در این صورت سوسک ها از آن محیط فرار می کنند.

با خالی کردن سطل زباله از بروز سوسک جلوگیری کنید

سوسک ها محیط های آلوده را ترجیح می دهند، بنابراین سعی کنید اطراف سطل زباله خود را همیشه تمیز نگه دارید. سطل زباله را به موقع خالی کنید تا بوی بد آن سوسک ها را به آن محیط جذب نکند.

از بین بردن سوسک ها با استفاده از خمیر سوسک

پیشنهاد می کنیم برای از بین بردن سوسک ها از خمیر سوسک استفاده کنید. به این ترتیب رب را با خودکار روی درزها بکشید تا سوسک ها بخورند و پودر شوند.

از بین بردن سوسک ها با استفاده از خمیر سوسک

پر شدن چاه فاضلاب می تواند دلیلی برای تخم ریزی سوسک ها باشد، بنابراین می توانید با تخلیه چاه از شر این حشرات مضر خلاص شوید. بهترین گزینه برای تماس لوله بازکنی زعفرانی است.

سوسک ها ممکن است علاوه بر حمام در آشپزخانه و کابینت ها نیز باشند. مسلم است که با وجود سوسک در آشپزخانه، آلودگی و بیماری منتقل می شود و مشکلاتی نیز ایجاد می کند. پس باید به فکر راه حلی برای از بین بردن سوسک های آشپزخانه باشید.

اولین کاری که برای دور نگه داشتن سوسک ها از آشپزخانه باید انجام دهید تمیز نگه داشتن آشپزخانه است. البته نباید گفت که گاهی حتی با رعایت بهداشت و نظافت حتی ممکن است شاهد حضور سوسک در آشپزخانه باشیم. پس در هر صورت باید روش های از بین بردن سوسک ها و دور نگه داشتن آنها از محیط زندگی را بدانید. با رعایت برخی نکات و اصول می توانید سوسک ها را از آشپزخانه و خانه دور کرده و آنها را از بین ببرید.

راه های جلوگیری از ماندن سوسک ها در خانه

  • رطوبت خانه را از بین ببرید سوسک ها در محیط مرطوب زندگی می کنند زیرا حشراتی هستند که تشنگی را تحمل نمی کنند، شاید بدون غذا زندگی کنند اما بدون آب نمی توانند زنده بمانند. پس تا جایی که می توانید رطوبت محل خود را از بین ببرید.
  • تمیز نگه داشتن خانه: معمولا چربی های چسبیده به کابینت و بالای گاز یا هود آشپزخانه و سایر قسمت ها، ریخته شدن غذا و خرده نان در کف آشپزخانه و حتی در کل خانه می تواند غذای سوسک ها باشد. سوسک ها همچنین در جایی که چیزی برای خوردن پیدا می کنند تخم می گذارند. پس باید محیط زندگی خود را تمیز و مرتب نگه دارید تا از شر سوسک در امان بمانید.
  • غذا را در فضای باز نگذارید: وقتی ظروف نشسته در سینک یا غذا در ظروف بدون درب در آشپزخانه وجود دارد، می تواند دلیلی بر رشد و تکثیر این حشره موذی باشد.
  • استفاده از کیسه زباله: سعی کنید از سطل زباله درب دار استفاده کنید تا تمیز و دور از آلودگی باشد.

/ پایان گزارش

این مقاله تنها جنبه تبلیغاتی دارد و تیرازیس فایل هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با آن نمی پذیرد.