روتر جدید شیائومی با پشتیبانی از Wi-Fi 7 و قیمت رقابتی معرفی شد


شیائومی روتر Wi-Fi 7 جدید خود را در MWC 2023 معرفی کرد. این محصول از پلتفرم Networking Pro 820 Qualcomm استفاده می کند و انتظار می رود عملکرد قدرتمند و ویژگی های هیجان انگیزی را ارائه دهد.

به گفته GizmoChina، روتر BE7000 شیائومی از یک پردازنده چهار هسته ای 1.5 گیگاهرتز استفاده می کند. این تراشه در اکثر روترهای Wi-Fi 6 سرعت بالاتر و اتصال پایدار را تضمین می کند. روتر جدید شیائومی برای مدیریت ترافیک سنگین اینترنت طراحی شده است و آن را به گزینه ای ایده آل برای پخش محتوای با کیفیت بالا، بازی های آنلاین و سایر فعالیت های سنگین شبکه تبدیل می کند.

یکی دیگر از ویژگی های هیجان انگیز روتر BE7000 شیائومی، چهار پورت USB 3.0 و یک پورت 2.5 گیگابیتی است. یعنی کاربران می توانند همزمان چندین دستگاه را به این مودم متصل کرده و از سرعت بالا و نرخ تأخیر بسیار پایین آن لذت ببرند. یکی از جالب ترین ویژگی های روتر ذکر شده قیمت آن است. زیرا شیائومی این محصول را با برچسب قیمت مقرون به صرفه 1000 یوان (حدود 144 دلار) عرضه می کند.

عرضه شیائومی BE7000 خبر بسیار خوبی برای کاربرانی است که به اینترنت سریع و مطمئن نیاز دارند. به نظر می رسد که شاهد پیشرفت چشمگیری در فناوری های روتر هستیم و مدل های جدید این محصولات مرزهای ارتباط و شبکه را جابجا کرده است.