رندرهای Google Pixel 7a طراحی این دستگاه را نشان می دهد


Pixel 6a یک گوشی میان رده بود که قدرتی برابر با دستگاه های پرچمدار ارائه می کرد. این محصول نیز مانند برادران خود یعنی پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو به پردازنده قدرتمند تنسور مجهز شده بود. با معرفی سری پیکسل 7 در ماه اکتبر، بسیاری از مردم این سوال را دارند که پیکسل 7a چه چیزی را ارائه خواهد کرد؟ اکنون رندرهای جدیدی به بیرون درز کرده است که اولین نگاه را به گوشی ارزان قیمت بعدی گوگل ارائه می دهد.

رندر پیکسل 7a

به گفته XDA، Pixel 7a واقعاً تفاوت چندانی با نسل قبلی این محصول نخواهد داشت. بارزترین ویژگی این گوشی ظاهرا نوار دوربین پشتی آن است که تغییر چندانی نکرده است. انتظار داریم این دستگاه دارای ابعاد 152.4 در 72.9 در 9 میلی متر باشد که تقریباً مشابه پیکسل 6a خواهد بود. در طراحی صفحه نمایش دستگاه نیز شاهد تعبیه دوربین سلفی در بریدگی سوراخ پانچ هستیم و علاوه بر آن حاشیه های اطراف نمایشگر باریک به نظر می رسند و البته مانند اکثر گوشی های اندرویدی ضخامت حاشیه در لبه پایینی صفحه نمایش کمی بیشتر است.

گزارش های قبلی به برخی از مشخصات احتمالی پیکسل 7a اشاره کرده بودند. گوشی میان رده آینده گوگل می تواند با دوربینی عرضه شود که از سنسور ارتقا یافته استفاده می کند و در واقع انتظار داریم سنسور دوربین اصلی این محصول از IMX363 به IMX787 تغییر کند. علاوه بر این، این گوشی احتمالاً از نرخ تازه سازی بالاتری نسبت به نسل قبلی خود پشتیبانی می کند. شایعات حاکی از آن است که این دستگاه از پنل 90 هرتزی 1080p ساخت سامسونگ استفاده خواهد کرد. از دیگر ویژگی های گوشی مذکور می توان به پشتیبانی از شارژ بی سیم اشاره کرد که برای اولین بار در این سری از گوشی های گوگل عرضه می شود.

رندر پیکسل 7a

مقاله مرتبط:

توجه داشته باشید که تصاویر بالا اولین رندرهای منتشر شده از Pixel 7a هستند و ممکن است تا زمان معرفی این محصول همه چیز تغییر کند. البته افشاگر معروف اخبار فناوری OnLeaks این رندرها را در اختیار Smartprix قرار داده است. منبعی که سابقه نسبتا خوبی در انتشار مشخصات محصولات الکترونیکی قبل از معرفی رسمی دارد. بنابراین به احتمال زیاد مدل نهایی پیکسل 7a شبیه به این تصاویر خواهد بود.