رندرهای جدید Galaxy S23 Ultra پرچمدار سامسونگ را در رنگ های بژ و سفید نشان می دهد


افشای مشخصات و رندرهای گوشی های سامسونگ قبل از رونمایی رسمی امری عادی است. در حالی که فاصله زیادی با معرفی گلکسی اس 23 اولترا نداریم، تقریباً همه چیز را در مورد این گوشی پرچمدار می دانیم.

دیروز رندرهای گلکسی اس 23 اولترا، جدیدترین گوشی سامسونگ در رنگ های مختلف به نمایش درآمد. حساب جهان یخی او دو رندر دیگر در توییتر منتشر کرده است که کیفیت بالاتری دارند.

در رندرهای جدید شاهد گلکسی اس 23 اولترا در رنگ های سفید و بژ هستیم. این دستگاه از نظر طراحی تغییر چندانی نکرده است، اما به نظر می رسد پنل پشتی صاف تری نسبت به Galaxy S22 Ultra دارد. همانطور که انتظار می رفت، سامسونگ پرچمدار جدید خود را با قلم S Pen عرضه می کند.

اگر شایعات صحت داشته باشند، سامسونگ گوشی های سری گلکسی اس 23 را با نسخه ارتقا یافته پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 2 معرفی خواهد کرد. این پردازنده در واحد CPU و GPU سرعت کلاک بالاتری خواهد داشت. دوربین 200 مگاپیکسلی یکی از هیجان انگیزترین شایعات در مورد گلکسی اس 23 اولترا است. برخی از افشاگران وجود دوربین 200 مگاپیکسلی این گوشی را تکذیب کرده اند.

سامسونگ از جدیدترین گوشی های پرچمدار خود در تاریخ 1 فوریه (12 بهمن) رونمایی خواهد کرد. Zoomit به طور جامع رویداد مورد انتظار Galaxy Unpacked را پوشش خواهد داد.