رندرهای آیفون 15 به ویژگی جزیره پویا و افزایش سایز صفحه نمایش این گوشی اشاره دارد


اپل چندین سال پیش استفاده از USB C را در مک‌بوک‌ها و آی‌پدهای خود آغاز کرد، اما تاکنون در برابر افزودن پورت مذکور به آیفون مقاومت نکرده است. 9to5Mac می نویسد که یکی از دلایل احتمالی غول فناوری کوپرتینویی برای استفاده از USB C در آیفون، پیروی از قوانین جدید اتحادیه اروپا است. مقرراتی که سازندگان گوشی های هوشمند را ملزم به استفاده از استاندارد شارژ مشترک یکسان در همه دستگاه ها می کند.

رندرهای سه بعدی آیفون 15 نیز نشان می دهد که اندازه صفحه نمایش این دستگاه 6.2 اینچ خواهد بود که کمی بزرگتر از مدل استاندارد آیفون 14 است. وضوح و نرخ تازه سازی صفحه نمایش این دستگاه هنوز مشخص نیست، اما انتظار داریم که مشابه مدل های استاندارد آیفون 14 باشد.

نکته دیگر در رندرهای جدید آیفون 15 عدم وجود دکمه های خازنی است زیرا شایعه شده بود که اپل امسال در برخی از مدل های آیفون از این نوع دکمه ها استفاده خواهد کرد. به نظر می رسد دکمه های خازنی جدید در انحصار مدل های آیفون 15 پرو خواهند بود و مدل های استاندارد این گوشی ها همچنان از دکمه های فیزیکی استاندارد استفاده خواهند کرد.

آنچه گفته شد بر اساس رندرهای جدید آیفون 15 است و شاید تا زمان معرفی محصول تغییراتی در ویژگی های دستگاه ایجاد شود. مثل همیشه، با نزدیک شدن به تاریخ رونمایی رسمی نسل بعدی گوشی های هوشمند اپل، جزئیات و مشخصات بیشتری در مورد این محصولات در دسترس خواهد بود.