رفع لایک اینستاگرام – زومیت


اینستاگرام برای مقابله با ربات های آنلاین یک سری محدودیت ها را برای حساب های کاربری اعمال می کند. یکی از محدودیت هایی که ممکن است با آن مواجه شده باشید، لایک های بلاک است. در این صورت اینستاگرام از طریق پیامی به شما اطلاع می دهد که مجاز به لایک نیستید. اینستاگرام کاربرانی را که از قابلیت لایک کردن در این پلتفرم «سوءاستفاده» می‌کنند، محدود می‌کند.

برای اینکه بفهمیم چگونه لایک های اینستاگرام را رفع بلاک کنیم، ابتدا باید دلیل بلاک شدن را بدانیم. به طور کلی، اگر تعداد زیادی پست را در مدت زمان کوتاهی لایک کنید، اینستاگرام به طور موقت قابلیت لایک را از حساب شما حذف می کند. در حال حاضر بلاک مانند اینستاگرام یکی از مشکلات گسترده این پلتفرم است و روزانه کاربران زیادی را درگیر خود می کند.

دلیل مسدود شدن لایک اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام به عنوان یکی از پرکاربردترین شبکه های اجتماعی در جهان روزانه میزبان کاربران زیادی است. برخی از کاربران با جعل تعداد لایک و کامنت سعی در جلب توجه بیشتر دارند. اینستاگرام از این موضوع آگاه است و با روش های خاصی سعی در توقف فعالیت ربات های طراحی شده برای این منظور دارد.

محدودیت در اینستاگرام فقط برای لایک اعمال نمی شود. اگر کامنت های زیادی بگذارید، به طور موقت امکان گذاشتن نظرات را نیز از دست خواهید داد. این عبارت حتی در مورد فالو کردن و عدم فالو کردن نیز صدق می کند. بلاک کردن توسط اینستاگرام به این دلیل است که این شبکه اجتماعی شما را به عنوان یک حساب جعلی شناسایی کرده است.

یکی از دلایل احتمالی جدید بودن حساب کاربری است. اگر یک حساب کاربری جدید ایجاد کرده اید و به طور ناگهانی فعالیت زیادی در آن انجام داده اید، به احتمال زیاد مشکل مسدود کردن لایک اینستاگرام برای شما مشکل خواهد بود. انتشار تعداد زیادی پست در مدت زمان کوتاه، لایک کردن تعداد زیادی پست، دنبال کردن تعداد زیادی حساب کاربری و گذاشتن تعداد زیادی کامنت از عوامل مسدود شدن اینستاگرام هستند.

خوشبختانه بلوک لایک اینستاگرام دائمی نیست و پس از مدت زمان نسبتاً کوتاهی می توانید کنترل کامل حساب کاربری را به دست آورید. بسته به دستورالعمل های خود، اینستاگرام ممکن است برخی از حساب ها را به طور کامل حذف کند، اما این ممنوعیت موقتی است.

نوع بلاک کردن در اینستاگرام به فعالیت شما بستگی دارد. گاهی اوقات اینستاگرام تاریخ خاصی را به عنوان زمان رفع انسداد اعلام می کند، اما در برخی پیام ها هیچ تاریخی اعلام نمی شود.

چگونه بلاک لایک اینستاگرام را حذف کنیم؟

برای رفع انسداد لایک های اینستاگرام، باید صبور باشید. به طور معمول، محدودیت های حساب پس از حداقل 48 ساعت حذف می شود. اگر بدشانس باشید، ممکن است یک یا دو هفته نتوانید یک پست جدید را لایک کنید. طولانی ترین زمان بلاک لایک اینستاگرام معمولا دو هفته است.

اگر اینستاگرام حساب کاربری شما را محدود کرد وحشت نکنید. بلاک شدن توسط اینستاگرام یک اتفاق رایج است و مشکل بزرگی برای اکانت شما ایجاد نمی کند. بسیاری از وبلاگ نویسان بزرگ نیز بارها در اینستاگرام محدود شده اند.

هیچ روش ساده ای برای رفع انسداد لایک های اینستاگرام وجود ندارد، اما توصیه می کنیم در حالی که حداقل دو هفته منتظر بمانید، مجموعه ای از اقدامات را انجام دهید. ابتدا تمام فعالیت های خود را برای مدتی متوقف کنید. پس از حذف محدودیت حساب، سعی کنید کمتر فعال باشید تا اینستاگرام دوباره شما را محدود نکند.

تا هفت روز پس از حذف بلوک لایک اینستاگرام، سیستم های امنیتی این شبکه اجتماعی فعالیت های شما را رصد خواهند کرد. در طول این هفت روز، هر فعالیت غیرعادی ممکن است منجر به محدودیت مجدد شود.

به این معنی نیست که بعد از رفع محدودیت هیچ فعالیتی ندارید. شما باید به سیستم های امنیتی نشان دهید که شما یک حساب جعلی نیستید و یک شخص واقعی از این حساب استفاده می کند. توصیه می کنیم حداقل 10 پست در روز را به مدت سه روز پس از برداشتن محدودیت لایک کنید و در مورد آنها نظر دهید. این روند را برای چند روز ادامه دهید تا همه چیز به حالت عادی برگردد. آپلود پست نیز ایده خوبی است. این نشان می دهد که شما یکی از کاربران فعال اینستاگرام هستید.

سعی کنید بین فعالیت های مختلف خود فاصله ایجاد کنید. در هفته اول پس از برداشتن محدودیت، بیشتر محتاط باشید. به عنوان مثال، اگر یک پست را دوست دارید، 10-15 ثانیه صبر کنید و سپس پست بعدی را لایک کنید. این عبارت در مورد اظهار نظر و ارسال نیز صدق می کند.

راه‌های دیگری نیز برای رفع لایک اینستاگرام وجود دارد، مانند گذاشتن کامنت انگلیسی، تغییر اطلاعات حساب کاربری یا حتی غیرفعال کردن. ما هیچ یک از این روش ها را توصیه نمی کنیم، زیرا الگوریتم های اینستاگرام بسیار هوشمندتر از قبل هستند و حتی با غیرفعال کردن و برگرداندن، محدودیت حساب همچنان اعمال می شود. بهترین کار برای رفع انسداد لایک های اینستاگرام این است که فعالیت های خود را محدود کنید و منتظر بمانید.

سوالات متداول تیرازیس فایل

  • بلاک اینستاگرام چگونه است؟

    اینستاگرام فعالیت لایک‌ها، نظرات و دنبال‌کردن حساب‌هایی را که به‌عنوان ربات‌ها و هرزنامه‌ها شناسایی می‌کند، موقتاً محدود می‌کند.

  • آموزش رفع بلاک لایک اینستاگرام چگونه است؟

    برای حذف بلاک لایک اینستاگرام، باید فعالیت های خود را متوقف کنید و حدود 48 ساعت تا دو هفته صبر کنید.