رشد کسب و کار از طراحی سایت تا نتایج گوگل


در دنیای امروز به سختی می توانید کسب و کاری را پیدا کنید که در دنیای دیجیتال وجود نداشته باشد. دسترسی به مشتریان بیشتر، شناخت بهتر برند، افزایش فروش و تعامل بهتر با مشتریان از جمله مزایای ارزشمند حضور کسب و کارها در دنیای دیجیتال است. در واقع، این به یک مزیت رقابتی مهم برای موفقیت کسب و کار تبدیل شده است.

در این مقاله قصد داریم مسیر موفقیت یک تجارت در بازار دیجیتال را برای شما ترسیم کنیم.

طراحی سایت، اولین قدم برای رشد کسب و کار

مطمئن ترین راه برای ورود کسب و کارها به دنیای دیجیتال طراحی وب سایت است. به عبارت دیگر، داشتن یک وب سایت با طراحی خوب یک جنبه ضروری از هر استراتژی تجاری مدرن است که می تواند مزایای ارزشمندی را برای صاحبان کسب و کار به ارمغان بیاورد. مزایایی مانند:

● افزایش مشتریان

اگر یک وب سایت برای کسب و کار خود راه اندازی کنید، می توانید 24 ساعته در دنیای دیجیتال فعالیت کنید. در نتیجه دسترسی کاربران به خدمات شما آسان تر می شود و به مرور زمان مشتریان شما افزایش می یابند.

● افزایش اعتبار برند

یک وب سایت با طراحی خوب می تواند اعتبار شما را در بین مشتریان، سرمایه گذاران و شرکای تجاری افزایش دهد. در نتیجه اعتماد آنها به کسب و کار شما افزایش می یابد.

● بازاریابی مقرون به صرفه

دستیابی به اهداف برندسازی از طریق حضور در دنیای دیجیتال بسیار کم هزینه تر از تبلیغات از طریق روش های بازاریابی سنتی است. همین موضوع باعث شده در سال های اخیر کمتر شاهد تبلیغاتی مانند پخش تراکت و بروشور باشیم.

● مزیت رقابتی

اگر وب سایتی با طراحی خوب دارید، می توانید کسب و کار خود را از رقبای خود متمایز کنید. در نتیجه ارزش محصولات و خدمات شما افزایش می یابد و تجربه منحصر به فردی را به کاربران خود می دهید.

● درک رفتار مشتری

یک وب سایت می تواند بینش ارزشمندی در مورد رفتار، ترجیحات و نیازهای مشتریان به شما ارائه دهد. در نتیجه، می توانید استراتژی های بازاریابی و شیوه های محصول خود را بهبود ببخشید.

به طور کلی داشتن یک وب سایت برای کسب و کارها برای حضور فعال در دنیای دیجیتال، تعامل با مشتریان و رقابتی ماندن در بازار دیجیتال یک ضرورت غیرقابل انکار است.

چگونه می توانیم وب سایت خود را طراحی کنیم؟

شما می توانید وب سایت خود را به دو صورت طراحی کنید:

1- از طریق کدگذاری

2- از طریق وردپرس

از آنجایی که طراحی وب سایت از طریق کدنویسی زمان بر است و نیاز به دانش فنی و تخصص بالایی دارد، اکثر کسب و کارها برای طراحی وب سایت خود از وردپرس استفاده می کنند.

از مزایای مهم و ارزشمند طراحی سایت با وردپرس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

وردپرس مقرون به صرفه و آسان برای استفاده یکی از مزایای طراحی وب سایت با این سیستم مدیریت محتوا است.

● استفاده آسان

وردپرس دارای یک رابط کاربر پسند است که طراحی سایت و مدیریت محتوا را برای کاربران آسان می کند.

● محیط کاربری انعطاف پذیر

با توجه به اینکه وردپرس دارای هزاران افزونه و قالب است، می توانید وب سایت خود را مطابق با نیاز خود شخصی سازی کنید.

● بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

با توجه به اینکه وردپرس بر اساس اصول سئو بهینه شده است، اگر وب سایت خود را با کمک وردپرس طراحی کنید، می توانید از بهینه سازی آن مطمئن باشید.

● امنیت وب سایت

وردپرس دارای یک سیستم امنیتی قوی و به روز است. بنابراین می توانید با خیال راحت سایت خود را بر روی پلتفرم وردپرس طراحی کنید و از هکرها در امان بمانید.

● جامعه کاربری گسترده و پشتیبانی بالا

با توجه به اینکه افراد بیشتری برای طراحی وب سایت خود به وردپرس روی می آورند، جامعه کاربران وردپرس روز به روز در حال گسترش است. در نتیجه اگر در حین کار با وردپرس با مشکل مواجه شدید، می توانید به سرعت پاسخ خود را پیدا کنید.

بر این اساس کارشناسان گروه آموزشی جکات در یک دوره جامع و کامل نحوه طراحی سایت با وردپرس را به شما آموزش می دهند. شما پس از شرکت در آموزش طراحی سایت با وردپرس ژاکت شما می توانید:

  1. وب سایت وردپرسی خود را بدون نیاز به دانش کدنویسی طراحی و توسعه دهید.
  2. یاد بگیرید که چگونه تم ها و افزونه های وردپرس را سفارشی کنید و ظاهر سایت خود را شخصی سازی کنید.
  3. یک قالب رایگان FluxPro از Jacket دریافت کنید.
  4. برای کلیه دوره های آموزشی و قالب ها و اکستنشن های کت 30 درصد تخفیف دریافت کنید.
  5. در قالب آموزش ژاکت هاب 60 درصد تخفیف بگیرید.

بهینه سازی سایت؛ گام دوم در دید بهتر کسب و کار

همانطور که گفتیم اولین قدم برای حضور کسب و کارها در دنیای دیجیتال طراحی وب سایت است. برای اینکه بتوانید برند خود را به کاربران معرفی کنید و مشتریان خود را افزایش دهید، قدم بعدی آشنایی با اصول سئو و نحوه استفاده از آن است.

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو به معنای بهبود کیفیت یک وب سایت برای افزایش رتبه آن در موتورهای جستجو است. از با ارزش ترین مزایای دانستن اصول سئو و به کارگیری آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهینه سازی سایت یا سئو سایت را برای کاربران هدف قابل مشاهده و فروش موثر می کند.

● رتبه سایت را در صفحات نتایج موتورهای جستجو افزایش دهید

با اعمال اصول سئو در وب سایت خود، می توانید رتبه آن را در صفحات نتایج موتورهای جستجو بهبود بخشید. در نتیجه اعتبار وب سایت شما افزایش می یابد و افراد بیشتری می توانند وب سایت شما را ببینند.

● تجربه کاربری بهتر

اگر قسمت های مختلف وب سایت خود را بر اساس اصول سئو بهینه سازی کنید، می توانید تجربه کاربری مخاطبان خود را بهبود ببخشید.

● هدف قرار دادن ترافیک ورودی به وب سایت

با اعمال اصول سئو می توانید محتوای وب سایت خود را بر اساس کلمات کلیدی مورد نظر خود بهینه کنید. در نتیجه، می توانید تعیین کنید که کدام افراد بیشتر به وب سایت شما وارد می شوند.

در همین راستا گروه آموزشی جکات صفر تا صد اصل سئو در یک دوره جامع و کامل تحت عنوان آموزش سئو به شما ارائه شده است. چه مدیر وب سایت باشید و چه یک بازاریاب دیجیتال، گذراندن دوره آموزشی سئو می تواند مزایای ارزشمندی را برای شما به ارمغان بیاورد. زیرا با شرکت در این دوره می توانید:

۱- با الگوریتم های مهم گوگل آشنا شوید.

۲- روش های مختلف بهینه سازی وب سایت را بشناسید و آنها را به طور کامل یاد بگیرید.

3- با قالب ها و افزونه های مختلف وردپرس آشنا شوید و بتوانید سایت خود را شخصی سازی کنید.

4- روش های بهینه سازی محتوا در وردپرس را بشناسید و بتوانید مطالب خود را به صورت حرفه ای بهینه سازی کنید.

5- سئوی داخلی، سئوی خارجی و سئوی فنی را بشناسید و اصول استفاده از آنها را بیاموزید.

نکته مهم: با توجه به اهمیت بالای سئو خارجی و تاثیر آن در موفقیت یک کسب و کار، کارشناسان گروه آموزشی ژاکت دوره ای تحت عنوان آموزش سئو خارجی برای شما در نظر گرفته شده است تا با شرکت در این دوره بتوانید به روزترین مفاهیم مرتبط با سئو خارجی را بیاموزید.

حرف پایانی

امروزه طراحی و بهینه سازی وب سایت بخش مهمی از رشد کسب و کار است. با یک وب سایت بهینه، نه تنها پلتفرم مناسبی را برای معروف کردن برند خود در کوتاه مدت انتخاب می کنید، بلکه با کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو، می توانید جامعه مشتریان خود را در دراز مدت افزایش دهید و برند خود را در ذهن ها نگه دارید. . انجام دادن.

/ پایان گزارش

این مقاله تنها جنبه تبلیغاتی دارد و تیرازیس فایل هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با آن نمی پذیرد.