رشد انفجاری PEPE Memecoin سرمایه 200 دلاری یک معامله گر را به بیش از 13 میلیون دلار رساند


طبق داده های Arkham Platform، یکی از معامله گران حدود سه هفته پیش، Cryptocurrency تریلیون ها توکن memecoin PEPE را از طریق Uniswap به قیمت 263 دلار خریداری کرد و پس از فروش چندین میلیون دلاری این ارز دیجیتال، همچنان 9 میلیون دلار PEPE در اختیار دارد.

افزایش ارزش شهاب‌سنگ و گیج‌کننده PepeCoin که هفته‌ها پیش معرفی شد و اکنون ارزش بازار آن بیش از یک میلیارد دلار است، ثروت باورنکردنی را برای کسانی به ارمغان آورده است که از هشدارها نترسیدند.

گزارش کردن CoinDesk، تاجری با نام مستعار Dimethyltryptamine.eth، حدود سه هفته پیش 263 دلار برای خرید چندین تریلیون واحد توکن PEPE هزینه کرد. بر اساس داده های شرکت تحقیقاتی Arkham Intelligence، این مقدار اندک اکنون به سود 3.8 میلیون دلاری تبدیل شده است و دارایی های باقی مانده در کیف پول معامله گر مذکور حدود 9 میلیون دلار است که تقریباً معادل پنج میلیون درصد سود است.

با این حال، تحلیلگران نگرانی‌هایی را در مورد مالکیت متمرکز PepeCoin مطرح کرده‌اند و به تعداد معدودی از معامله‌گران اشاره می‌کنند که در ماه گذشته مقادیر قابل‌توجهی از این ارز دیجیتال را به دست آورده‌اند. LookOnChain پنج حساب متصل به کیف پول متعلق به Pepecexwallet.eth را معرفی کرده است که توکن ها را مستقیماً از قرارداد توزیع کننده دریافت کرده و پس از انتشار پروژه بیش از 8.87 تریلیون PEPE را به قیمت 385 دلار خریداری کرده است.

Arkham نشان می دهد که Dimethyltryptamine.eth به عنوان کیف پول داخلی لیست نشده است، اما جزو اولین خریداران PEPE است. در 14 آوریل، این حساب 5.907 تریلیون توکن PEPE را به قیمت 263 دلار و حدود 17 دلار خریداری کرد. گاز برای این معامله پرداخت شده است.