رزرو آنلاین نوبت مطب در کلینیک پلت فرم خدمات سلامت


یافتن یک پزشک مجرب و گرفتن نوبت از آنها همیشه دغدغه بیماران است. اولین چیزی که به ذهن ما می رسد این است که از دوستان و آشنایان خود برای یافتن پزشک متخصص کمک بخواهیم. اما اطلاعات آنها در این زمینه بسیار محدود است و در هیچ شرایطی نمی توانند به ما کمک کنند. وب سایت هایی که در زمینه ارائه خدمات سلامت آنلاین فعال هستند می توانند اطلاعات ارزشمندی در این زمینه در اختیار ما قرار دهند. در ادامه نگاهی به سازوکار این نوع سایت ها انداخته ایم.

آشنایی با نحوه گرفتن نوبت آنلاین

برای رزرو آنلاین نوبت مطب کافی است به لیست پزشکان متخصص دسترسی داشته باشید. این لیست حاوی اطلاعاتی است که به بیماران کمک می کند تا به صورت آنلاین وقت ملاقات بگیرند. پلتفرم های دریافت خدمات سلامت مانند درمانکده اطلاعات این لیست را همیشه به روز نگه می دارند. با بررسی اطلاعات می توانید به صورت آنی از پزشک مورد نظر مثلا متخصص پوست، مغز و اعصاب، روانشناس و … وقت ملاقات بگیرید. برنامه ریزی آنلاین به شما کمک می کند:

  • دکتر مورد نظر خود را پیدا کنید.
  • هر چه زودتر وقت ملاقات بگیرید.
  • عملکرد پزشکان را با یکدیگر مقایسه کنید.
  • تجربه خود را از مراجعه به پزشک با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

از پزشکان متخصص بدون محدودیت زمانی نوبت بگیرید

پلتفرم هایی که خدمات سلامت آنلاین را ارائه می دهند در هر ساعت از شبانه روز در خدمت بیماران هستند. با بررسی لیست پزشکان و اطلاعات آنها، می توانید در نزدیک ترین تاریخ موجود، نوبت آنلاین دریافت کنید. همچنین می توانید از خدمات این نوع سایت ها برای یافتن پزشکانی که شناخت کافی از آنها ندارید استفاده کنید.

رزرو نوبت آنلاین از پزشکان متخصص در تهران برای شهرستانی ها

یافتن نام و آدرس پزشکان متخصص در تهران و گرفتن نوبت از آنها برای افرادی که در شهرستان زندگی می کنند کار ساده ای نیست. خدمات رزرو نوبت آنلاین به بیماران این امکان را می دهد که بدون توجه به مسافت در اسرع وقت از پزشک متخصص در تهران نوبت بگیرند.

خدماتی که کلینیک به بیماران ارائه می دهد

تست در منزل/سایت

اگر هدف شما رزرو نوبت مطب، گرفتن نسخه برای آزمایش و چک آپ است، می توانید از خدمات آنلاین مراقبت های بهداشتی استفاده کنید. اگر پزشک متخصص آزمایشی برای تشخیص و درمان بیماری تجویز کرده است، فقط عکس نسخه را در سایت آپلود کنید. پس از آن، تکنسین آزمایشگاه در زمان و مکان تعیین شده با شما ملاقات خواهد کرد. اگر نسخه پزشک ندارید یا می خواهید قبل از انجام آزمایش با پزشک مشورت کنید، همچنان می توانید از خدمات آنلاین دانشکده پزشکی استفاده کنید. می توانید هزینه تست در محل را با بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی و تکمیلی بپردازید.

توصیه پزشکی

می توانید قبل از دریافت نوبت آنلاین و حضور در مطب، وضعیت پزشکی خود را با پزشکان متخصص قرارداد با دانشکده پزشکی در میان بگذارید. مشاوره آنلاین پزشکی با درخواست شما می تواند به صورت متنی، صوتی یا تصویری باشد.