رایانه کاربران ویندوز 10 نسخه 21H2 از ماه آینده به طور خودکار به روز می شود


برخی از کاربران نمی خواهند برنامه ها و سیستم عامل کامپیوتر خود را ارتقا دهند. با این حال، مایکروسافت اخیرا اعلام کرده است که پشتیبانی از ویندوز 10 نسخه 21H2 در ماه آینده به پایان می رسد. این بدان معناست که از ژوئن 2023، هیچ به روز رسانی امنیتی یا ویژگی جدیدی برای این کاربران وجود نخواهد داشت و غول فناوری مستقر در ردموند به طور خودکار سیستم عامل آنها را ارتقا می دهد.

در حالی که مایکروسافت به احتمال زیاد ویندوز 12 کار می کند، برخی از کاربران هنوز از ویندوز 10 نسخه 21H2 استفاده می کنند. البته این شرکت اعلام کرده است که پشتیبانی رسمی از سیستم عامل مذکور تا حدود یک ماه دیگر به پایان می رسد و بدین ترتیب دستگاه کاربر در معرض خطرات امنیتی قرار می گیرد.

Gizmochina می نویسد که Windows Update پس از پایان دوره پشتیبانی رسمی ویندوز 10 نسخه 21H2 به طور خودکار ویندوز 10 را به روز می کند تا از کاربران محافظت کند. مایکروسافت خاطرنشان می کند که به روز رسانی خودکار تضمین می کند که رایانه شما همچنان به دریافت وصله های امنیتی در آینده ادامه می دهد و این اقدام برای حفظ امنیت و سلامت اکوسیستم ویندوز بسیار مهم است.