راهنمای خرید مطمئن از فروشگاه های اینترنتی


خرید کالا با گارانتی با وجود تعهدات محدود برخی شرکت های گارانتی توصیه می شود. اگر قصد خرید کالایی بدون گارانتی را دارید، مطمئن شوید که کالا و فروشگاه مورد نظر از ضمانت بازگشت ۷ روزه در فروش آنلاین پشتیبانی می کند. به عنوان مثال، برخی از محصولات مانند پردازنده های اینتل ممکن است دارای گارانتی 7 روزه نباشند.

خرید محصول با گارانتی معتبر حداقل خیال شما را از مشکلات خرید اولیه راحت می کند. فراموش نکنید که برخی از فروشگاه های اینترنتی ممکن است گارانتی محصول ارائه دهند که عموماً اعتبار کمتری نسبت به گارانتی معتبر و رسمی کالا دارد.

کالا را دریافت کنید

پس از ثبت سفارش، فروشگاه باید فاکتوری را در اختیار شما قرار دهد که حاوی اطلاعات خریدار، اطلاعات فروشنده، اطلاعات محصول شامل نام دقیق، مدل، تعداد، شماره سفارش و تاریخ دقیق صدور، مبالغ و گارانتی و خدمات باشد. که فروشگاه به آن متعهد است. در آن ذکر شده است.

هنگام دریافت کالا، اطلاعات فاکتور را با کالای دریافتی مطابقت دهید. حتما مدل دقیق، رنگ و هرگونه مغایرت و مشکل در بسته بندی و این موارد را بررسی کنید با صبر زمان دریافت محصول را بررسی کنید و در صورت مشاهده مشکل در اسرع وقت به فروشگاه اطلاع دهید. همچنین هرگونه مشکل را پس از بازکردن محصول در اسرع وقت و بدون معطلی به فروشگاه اطلاع دهید تا فرآیند استفاده از شرایط بازگشت کالا و گارانتی با سهولت و سرعت بیشتری انجام شود.

این مقاله برای افزودن نکات بیشتر به صورت دوره ای به روز می شود…