راهنمای خرید دوربین داهوا از سایت dahua.pro


راهنمای خرید دوربین داهوا HDCVI از dahua.pro

سال 2022 دهمین سالگرد توسعه مستقل فناوری دوربین HDCVI توسط داهوا است. داهوا در دهه گذشته با مأموریت خود “توانمندسازی جامعه ایمن تر و زندگی هوشمندتر” به طور مستمر در ارائه فرصت های بیشتر به مشتریان و بهبود خدمات خود با نوآوری ها و پیشرفت های فناوری فعال بوده است.

امسال، داهوا با نام تجاری جدید HDCVI TEN خود با فناوری‌های هوش مصنوعی برای همه، هوش مصنوعی قابل برنامه‌ریزی، روشن‌کننده‌های دوگانه هوشمند و فناوری‌های 5 مگاپیکسلی واقعی 16:9 رونمایی کرد و راه را برای عصر هوش مصنوعی هموار کرد.

داهوا پرو نماینده دوربین های داهوا در ایران

داهوا در ایران نماینده دارد. داهوا یکی از شرکت های فعال و پیشرو در تولید محصولات مانیتورینگ و حفاظتی است که همواره محصولات خود را با بالاترین کیفیت و سطح استاندارد به مشتریان خود عرضه می کند. داهوا در سال 2001 فعالیت خود را در چین آغاز کرد و در کمتر از چند سال توانست در تمام کشورهای جهان دفتر افتتاح کند و 16000 کارمند را برای شرکت های خود به کار گیرد.

امروزه این شرکت در 180 کشور جهان و با 54 نمایندگی فعال و 2100 ثبت اختراع توانسته است یکی از رتبه های برتر در زمینه تولید محصولات نظارتی و حفاظتی را به خود اختصاص دهد.

داهوا پرو یکی از مراجع فروش دوربین داهوا می باشد که در اصل نماینده دوربین داهوا می باشد و می تواند در خرید و انتخاب محصول به مشتریان کمک کند. داهوا پرو با ارائه محصولات با کیفیت و کمتر از قیمت واقعی توانسته است محصولات خود را به مشتریان عرضه کند. داهوا پرو با هدف ارائه مشاوره تخصصی و رایگان به مشتریان گرامی تاسیس گردیده و منحصرا با هدف بررسی و فروش دوربین های مداربسته داهوا شروع به فعالیت نموده است.

دستیابی به اهداف در سایه اهمیت مشتری

طبق تحقیقات شرکت تحقیقات بازار شخص ثالث که با نام های Omdia یا IHS نیز شناخته می شود، در سال 2014، داهوا به عنوان دومین تامین کننده دوربین های مدار بسته در جهان معرفی شد.

داهوا با هدف ارتقای ایمنی و قابلیت های هوشمند جوامع در تلاش است تا اصل مشتری مداری خود را حفظ کرده و محصولات با کیفیت بالاتر را به بازار عرضه کند. این شرکت معتقد است با بهبود خدمات می تواند نقش بسزایی در ارتقای نظم، هوشمندی و کارایی جوامع و شرکت ها داشته باشد.